Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Łęczna – Polonia Warszawa: Typy, kursy, zapowiedź 11.11
W sobotnim meczu 11 kolejki polskiej piłkarskiej 1 Ligi Górnik Łęczna zmierzy się u siebie z Polonią Warszawa. To drużyna z Łęcznej będzie kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu, jednak nie można skreślać także Polonii, która jest nieobliczalna w tym sezonie. Kto więc sięgnie po zwycięstwo w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Górnik Łęczna – Polonia Warszawa.

Górnik Łęczna – Polonia Warszawa typy bukmacherskie

Górnik Łęczna jak do tej pory świetnie spisuje się w Polskiej 1 Lidze. Po 14 rozegranych kolejkach plasuje się na 4 pozycji i może jak najbardziej myśleć o powrocie do Ekstraklasy. Oczywiście warunkiem jest regularne punktowanie i wydaje się, że tak może też zapunktować z Polonią Warszawa. Drużyna z Warszawy po awansie do 1 Ligi też przyzwoicie sobie radzi, jednak na ten moment zajmuje 11 lokatę. W ich meczach pada wiele bramek i tutaj także spodziewam się mocno otwartego spotkania. Typuję ponad 2.5 gola w meczu Górnik Łęczna - Polonia Warszawa po kursie 1.75 w ofercie bukmachera Betfan.

1.75

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Górnik Łęczna - Polonia Warszawa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Górnik Łęczna - Polonia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Górnika Łęczna (kurs 2.20). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Polonia Warszawa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Górnik Łęczna - Polonia Warszawa to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.75, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.00.

Górnik Łęczna - Polonia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Polonią Warszawa w ramach 15 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 11 listopada o 15:00 na Stadionie GKS Górnik Łęczna. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!