Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała: Typy, kursy, zakłady 05.04

Otwierającym spotkaniem 26. kolejkę Fortuna 1 Ligi będzie starcie, w którym Górnik Łęczna zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Górnik Łęczna nadal walczy o choćby zakwalifikowanie się do baraży o Ekstraklasę. Podbeskidzie natomiast w tym sezonie gra fatalnie, przez co też może spaść z 1 Ligi. Kto w tym meczu okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  2. Zapowiedź meczu Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  3. Jakie są kursy na mecz Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy bukmacherskie

2.16

WYGRANA G. ŁĘCZNA

betfan

Górnik Łęczna po 25. kolejkach plasuje się na 7 lokacie w Fortuna 1 Liga. Ich strata do miejsca dającego baraże o Ekstraklasę to zaledwie 2 punkty. Z pewnością mierząc się ze słabym Podbeskidziem w tym sezonie przydałoby się wywalczyć 3 punkty, tym bardziej, że zagrają to spotkanie przed własną publicznością. Podbeskidzie natomiast cały czas walczy o utrzymanie. Ich strata do miejsca dającego utrzymanie to już jednak 4 punkty. Muszą regularnie punktować, a wydaje mi się, że w tym meczu będą ekipą słabszą od Górnika Łęczna, dlatego też typuję ich wygraną.

 

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherskie

  • Wygrana Górnik Łęczna – 2.16
  • Remis – 3.20
  • Wygrana Podbeskidzie Bielsko-Biała – 3.30
  • Powyżej 2.5 goli – 1.97
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.78

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Górnika Łęczna (kurs 2.16). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Podbeskidzia Bielsko-Biała, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.97, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.78.

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach 26. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 5. kwietnia o 18:00 na Stadionie GKS Górnik Łęczna. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!