Górnik Łęczna – ŁKS Łódź: typy, kursy, zapowiedź | 11.04 1. liga

Wojciech Sikora

11 kwietnia 2023

Górnik Łęczna - ŁKS Łódź: typy, kursy, zapowiedź | 11.04 1. liga
Przed nami ostatnie trzy spotkania 26. kolejki 1. ligi polskiej, która już teraz przyniosła sporo zaskoczeń. Górnik Łęczna, w jednym z dwóch starć tego dnia, podejmie na swoim boisku ŁKS Łódź. Goście są już dosłownie kilka kroków od awansu do Ekstraklasy. Z pewnością takie mecze jak dziś, powinny dać im komplet punktów, ale czy gospodarze będą w stanie się postawić? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Górnik Łęczna – ŁKS Łódź.

Górnik Łęczna – ŁKS Łódź: Zapowiedź meczu

Górnik Łęczna znacznie poprawił swoje wyniki w lidze, co dało im możliwość odskoczyć na kilka punktów od strefy spadkowej. Ostatnio odpadli też z Pucharu Polski, gdzie zaskakująco doszli aż do półfinału. Teraz mogą więc do końca sezonu skupić się tylko na lidze i walce o jak najlepszą pozycję. Na pewno przeciwko ŁKS nie przyjdzie im łatwo zgarnąć chociażby punkt. Łódzki klub jest aktualne liderem i wielkimi krokami zbliża się do awansu Ekstraklasy.

Górnik Łęczna - ŁKS Łódź: Typ na mecz

Na swoim boisku ŁKS Łódź wygrał, choć sam mecz był dość szalony i zakończył się 3:2. Teraz może być im lekko ciężej, bo grają na wyjeździe, a do tego zespół z Górnika Łęcznej znacznie poprawił swoją grę. Myślę jednak, że goście w tym starciu przejmą inicjatywę i wygrają ten mecz.

2.29

ŁKŚ ŁÓDŹ WYGRA

betfan

Górnik Łęczna - ŁKS Łódź: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna a ŁKS Łódź w ramach 26. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 11 kwietnia o 20:30 na stadionie GKS w Łęcznej. Mecz nie będzie emitowany będzie przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy