Pobierz aplikację betfan na telefon
Gold Cup 2021: Kostaryka – Kanada: typy, zapowiedź

W nocy z niedzieli na poniedziałek poznamy dwóch ostatnich półfinalistów tegorocznego Gold Cup 2021. W trzecim meczu ćwierćfinałowym Kostaryka zagra z Kanadą. 

Gold Cup 2021: Droga do ćwierćfinału obu drużyn

Kostaryka wygrała grupę C, pokonując po drodze Gwadelupę, Surinam i Jamajkę. Szczególnie te dwa ostatnie mecze nie były łatwe dla reprezentantów Kostaryki. Jamajka przeważała w spotkaniu i narzucała swoje tempo gry, jednak to Kostaryce udało się zdobyć jedyną i decydującą bramkę. Reprezentacja Kostaryki wygląda solidnie, jednak mecz z Jamajką pokazał, że mogą mieć spore problemy z dobrze dysponowanym rywalem.

Wyniki Kostaryki na Gold Cup 2021:

Kostaryka – Gwadelupa 3:1 (2:1)
Surinam – Kostaryka 1:2 (0:0)
Kostaryka – Jamajka 1:0 (0:0)

Kanada grała w grupie B razem z gospodarzami imprezy – Stanami Zjednoczonymi. Oprócz tych dwóch drużyn w grupie były jeszcze Haiti i Martynika. Po dwóch zwycięstwach właśnie z tymi reprezentacjami przyszedł czas na mecz Kanada – USA, czyli niejako szlagier rozgrywek w Ameryce Północnej. Gospodarze pokonali Kanadyjczyków 1:0, jednak przebieg meczu na to nie wskazywał. To Kanada prowadziła grę i stwarzała sobie więcej sytuacji bramkowych.

Wyniki Kanady na Gold Cup 2021:

Kanada – Martynika 4:1 (3:1)
Haiti – Kanada 1:4 (0:1)
USA – Kanada 1:0 (1:0)

Gold Cup 2021: Kostaryka – Kanada (26.07, 01:00) – typ na zwycięzcę

Obie drużyny w fazie grupowej pokazały, że w piłkę grać potrafią i to na całkiem przyzwoitym poziomie. Tak jak wskazują na to kursy bukmacherskie, spotkanie zapowiada się na dość wyrównane. Myślę, że jednak to Kanada awansuje dalej. Kostaryka już w starciach z Surinamem i Jamajką nie wytrzymywała na pełnych obrotach przez 90 minut. Odnosiła co prawda zwycięstwa, jednak było przy tym również sporo szczęścia. W całkowicie przeciwnej sytuacji jest reprezentacja Kanady, która niezasłużenie przegrała ostatni mecz. Była dobra gra, jednak zabrakło wyniku.

Proponowany typ: Awans Kanady – kurs 1.81 z oferty BETFAN 

Gold Cup 2021: Kostaryka – Kanada (26.07, 01:00) – typ dodatkowy

Jako, że mamy do czynienia z ćwierćfinałami to nie poprzestanę na jednym typie. Ciekawym zakładem mecz Kostaryki z Kanadą wydaje się być również podwójna szansa. Chodzi o to, że wskazany przez nas wynik może być po pierwszej połowie, jak i po całym spotkaniu. Wtedy zakład jest rozliczany jako wygrany. Decyduję się na podwójną szanse X-X, co oznacza, że będzie remis do przerwy lub na koniec meczu.

Proponowany typ: Podwójna szansa X-X – kurs 1.55 z oferty BETFAN 

Złoty Puchar CONCACAF 2021 to szesnasta edycja turnieju o Mistrzostwo Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w piłce nożnej mężczyzn. W tym roku gospodarzem rozgrywek są Stany Zjednoczone.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!