Pobierz aplikację betfan na telefon
Gold Cup 2021: Jamajka i Kostaryka walczą o awans

Druga kolejka zmagań w grupie C na Gold Cup 2021. Już dzisiaj w nocy Jamajka i Kostaryka mogą zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Sprawdź typy na te spotkania.

Gold Cup 2021: Guadalupe – Jamajka (17.07, 00:30)

Sytuacja w grupie C na turnieju Gold Cup 2021 wygląda niemal identycznie do tej z grupy B z dnia wczorajszego. Jamajka i Kostaryka mają po 3 punkty i jeżeli teraz wygrają swoje mecze to będą już pewni awansu do fazy pucharowej. Ostatni mecz będzie jedynie decydował o miejscach końcowych w grupie. W pierwszym spotkaniu w nocy z piątku na sobotę Guadalupe zmierzy się z Jamajką. Obie ekipy mieliśmy już okazję wcześniej obserwować na boiskach w Stanach Zjednoczonych.

Jamajka pokonała Surinam 2:0, jednak nie bez problemów. Zawodnicy reprezentacji Surinamu potrafili stwarzać sobie niejedną sytuację pod bramką Jamajczyków i było blisko gola. Ostatecznie jednak Jamajka zachowała czyste konto w tym meczu. Moim zdanie potencjał piłkarski Guadalupe i Surinamu jest podobny, więc w dzisiejszym meczu decyduję się postawić, że tym razem Jamajczycy już stracą przynajmniej jedną bramkę, ale też dołożą coś od siebie. Oczywiście, gramy u bukmachera BETFAN, gdzie kurs na BTTS jest bardzo atrakcyjny.

Proponowany typ: Obie drużyny strzelą gola – kurs 2.17 z oferty BETFAN 

Gold Cup 2021: Surinam – Kostaryka (17.07, 02:30)

Na drugie spotkanie dzisiejszej nocy spoglądam bardzo podobnie jak na pierwsze. Kostaryka jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, jednak ja proponuję tutaj również typ w stronę Surinamu, który w pierwszym meczu pokazał się mimo wszystko z dobrej strony, stwarzając sobie kilka sytuacji bramkowych w spotkaniu z Jamajką. Liczę, że Surinam rozegra kolejny dobry, otwarty mecz z Kostaryką i zdobędzie gola. Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym typem może być utrata bramki przez Kostarykę w pierwszym spotkaniu fazy grupowej z Guadalupą (4:1).

Proponowany typ: Surinam strzeli gola – kurs 2.23 z oferty BETFAN 

Złoty Puchar CONCACAF 2021 to szesnasta edycja turnieju o Mistrzostwo Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w piłce nożnej mężczyzn. W tym roku gospodarzem rozgrywek są Stany Zjednoczone.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!