GKS Tychy – Stal Rzeszów: Typy, kursy, zapowiedź 17.12

Adrian Krawczyk

17 grudnia 2023

GKS Tychy

  W ostatnim niedzielnym meczu 19 kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy podejmie na własnym obiekcie Stal Rzeszów. W tym sezonie znacznie lepiej spisuje się drużyna GKS-u Tychy i to oni tutaj będą kandydatem do zwycięstwa. Stal w ostatnim czasie natomiast gra nieco lepiej, więc i oni będą szukać swoich okazji na gole. Czy będą w stanie sprawić tutaj jakąś niespodziankę? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na GKS Tychy – Stal Rzeszów.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz GKS Tychy – Stal Rzeszów?
  2. Zapowiedź meczu GKS Tychy – Stal Rzeszów
  3. Jakie są kursy na mecz GKS Tychy – Stal Rzeszów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz GKS Tychy – Stal Rzeszów?

GKS Tychy – Stal Rzeszów typy bukmacherskie

1.91

WYGRANA GKS-U TYCHY

betfan

GKS Tychy jak na ten moment plasuje się na 4 pozycji w Fortuna 1 Liga. Niewątpliwie jest to dobra wyjściowa pozycja przed rundą wiosenną, gdzie mogą bić się o bezpośredni awans do Ekstraklasy lub przynajmniej o powalczenie w barażach. Stal Rzeszów natomiast prezentuje się w tym sezonie słabo. Po 18 kolejkach mają na swoim koncie 23 punkty i zajmują 11 lokatę. Choć ich strata nie jest duża choćby do 6 miejsca to mimo wszystko nie wydaje się, aby w tym sezonie mieli odegrać większą rolę. Stawiam na wygraną GKS-u Tychy, albowiem są drużyną lepszą.

 

GKS Tychy - Stal Rzeszów kursy bukmacherskie

  • Wygrana GKS Tychy - 1.91
  • Remis - 3.50
  • Wygrana Stali Rzeszów - 3.70
  • Powyżej 2.5 goli - 1.77
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie GKS Tychy - Stal Rzeszów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Tychy (kurs 1.91). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Stal Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu GKS Tychy - Stal Rzeszów to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.77, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.95.

GKS Tychy - Stal Rzeszów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy GKS-em Tychy, a Stalą Rzeszów w ramach 19 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 17 grudnia o 18:00 na Stadionie Miejskim w Tychach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu GKS Tychy - Stal Rzeszów przeprowadzi Polsat Sport Premium 1.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy