GKS Katowice – GKS Tychy: typy, kursy, zapowiedź | 12.11 1. liga polska

Wojciech Sikora

11 listopada 2023

GKS Katowice
Bardzo wyrównana jest w tym sezonie 1. liga polska i z pewnością do samego końca nie będzie wiadomo kto awansuje do Ekstraklasy. Pora na 15. kolejkę. GKS Katowice, w jednym z czterech pojedynków tego dnia, podejmie na swoim stadionie GKS Tychy. Goście niedawno odpadli z pucharów i przegrali ostatnią kolejkę. W obu meczach byli jednak sporymi underdogami. Jak zaprezentują się dziś? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu GKS Katowice – GKS Tychy.

GKS Katowice – GKS Tychy: Typy bukmacherskie

GKS Katowice od początku sezonu gra bardzo nierówno, a wręcz falowo. Najpierw odnosili sporo zwycięstw, by następnie przegrać sześć spotkań z rzędu. Aktualnie są w formie remisowej, bowiem czterokrotnie tak kończyli mecze, w ostatnich pięciu. Dziś zmierzą się przeciwko znacznie lepszej drużyny, choć mającą za sobą dwie porażki. W ramach pucharu Polski przegrali z Legią Warszawa, a porażka w lidze była z Lechią Gdańsk. W obu przypadkach nikt nie dawał im większych szans.
Po dwóch cięższych meczach, GKS Tychy znów będzie miało okazję zagrać z drużyną bliższą ich poziomowi. Katowice nie grają jednak aktualnie zbyt skutecznej piłki i mają ostatnio nie najlepsze spotkania. Moim zdaniem to goście dziś będą punktować, więc typuję ich wygraną lub remis.

1.68

GKS TYCHY WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

GKS Katowice - GKS Tychy: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gospodarzy, czyli GKS Katowice . Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 2.08. Przy zwycięstwie GKS Tychy, gracz może liczyć na mnożnik 3.35. Remis to z kolei przelicznik wynoszący aktualnie 3.45.

GKS Katowice - GKS Tychy: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy GKS Katowice a GKS Tychy, w ramach 15. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 12 listopada 12:40 na stadionie GKS w Katowicach . Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy