Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Chrobry Głogów: Typy, kursy, zapowiedź 31.07 | I Liga
W poniedziałek czekają nas kolejne emocje związane z polską I Ligą. Czas na ostatni mecz tej kolejki, a w jedynym spotkaniu tego dnia, GKS Katowice podejmie na własnym boisku ekipę przyjezdnych z Głogowa. Dla każdego zespołu pierwsze mecze kolejki są bardzo ważne, gdyż mogą one podbudować lub obniżyć ambicje zespołu na resztę sezonu. Gospodarze w swoim pierwszym meczu ulegli 1:0 Miedzi Legnica, i będą chcieli zdobyć dzisiaj 3 punkty. Czym im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu GKS Katowice – Chrobry Głogów.

GKS Katowice – Chrobry Głogów: Typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 18:00 na stadionie w Katowicach, odbędzie się mecz między drużyną Chrobrego Głogów a miejscowym GKSem. Ekipa przyjezdnych pragnie zdobyć pierwsze zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, ekipa z Głogowa przegrała 2:4 ze zdegradowaną do I ligi Lechią Gdańsk, lecz teraz stoją przed kolejną szansą na zdobycie cennych trzech punktów.
Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania również od porażki z klubem, który rok temu występował w Ekstraklasie - Miedzią Legnica, i będą chcieli zrehabilitować się przed własną publicznością. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.81

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

GKS Katowice - Chrobry Głogów: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak wygrali tydzień temu w meczu wyjazdowym. W tym meczu stawiani są w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.90. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 4.05. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.60

GKS Katowice - Chrobry Głogów: transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy GKS Katowice a Chrobrym Głogów, w ramach 2 kolejki polskiej I Ligi, odbędzie się 31 lipca o 18:00 na Stadionie GKS Katowice. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!