Pobierz aplikację betfan na telefon
Gibraltar – Holandia: Typy, kursy, zapowiedź 21.11
W kończącym eliminacje meczu w grupie B Gibraltar podejmie Holandię. Drużynie Oranje wystarczy zaledwie 1 punkt w tym spotkaniu, aby bezpośrednio awansować na Euro 2024. Oczywiście trudno tutaj mówić o jednym punkcie, skoro zagrają z najsłabszą reprezentacją w tych eliminacjach, która nawet nie zdobyła żadnej bramki. Pytanie tylko brzmi – jakim wynikiem Holandia rozbije Gibraltar? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Gibraltar – Holandia.

Gibraltar – Holandia typy bukmacherskie

Reprezentacja Gibraltaru nie może zaliczyć tegorocznych eliminacji do udanych. Sukcesem dla nich byłoby zdobycie choćby jednego gola - tak jak zrobiło to San Marino, jednak jak do tej pory ta sztuka się nie udała i nie zanosi się, że uda się to w meczu z Holandią. Zostali rozbici w ostatniej kolejce przez Francję aż 14:0 i morale w drużynie z pewnością mocno spadły. Dodatkowo nie będą chcieli zostać drugi raz tak rozbici, dlatego presja może zrobić swoje, a wyluzowani Holendrzy mogą wbić kilka goli swoim rywalom. Oczywiście ciężko się spodziewać, że będzie to spotkanie jak z Francją, ale handicap -4.5 gola na Holandię po kursie 1.77 jest dla mnie dobrym typem na to spotkanie. Co prawda w pierwszym meczu Holandia wygrała z Gibraltarem 3:0, ale tutaj spodziewam się minimum 5:0.

1.77

WYGRANA HOLANDII

Z HANDICAPEM -4.5 GOLA

betfan

Gibraltar - Holandia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Gibraltar - Holandia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim zdecydowanie reprezentacja Holandii (kurs 1.01). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Gibraltar, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 70.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Gibraltar - Holandia to może liczyć na kurs 17.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 4.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.50, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.47.

Gibraltar - Holandia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Gibraltaru, a Holandii w ramach 10 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 21 listopada o 20:45 na Estadio Algarve w Faro/Loule. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Gibraltar - Holandia przeprowadzi live Polsat Sport Premium 4.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!