Pobierz aplikację betfan na telefon
Gdzie oglądać mecz Real – Barcelona? Finał Superpucharu Hiszpanii

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia o godzinie 20:00 na Al-Awwal Park w Riyadh odbędzie się finał Superpucharu Hiszpanii, w którym zmierzą się ze sobą Real Madryt i FC Barcelona. Czeka nas kolejne El Classico i z pewnością sporo emocji, ponieważ walka będzie toczyła się bezpośrednio o prestiżowe trofeum! Sprawdź gdzie możesz obejrzeć mecz Real – Barcelona w telewizji oraz online. 

OBSTAW MECZ REAL MADRYT – BARCELONA U POLSKIEGO, LEGALNEGO BUKMACHERA

kod promocyjny BETFAN

Real Madryt – FC Barcelona – transmisja online. Gdzie oglądać?

El Clasico w Superpucharze Hiszpanii możesz oglądać w BETFAN TV! Aby obejrzeć mecz Real Madryt – Barcelona wystarczy zagrać kupon, a jego minimalna stawka to jedynie 2 złote. Po jego zagraniu otrzymasz dostęp nie tylko do tego meczu, ale i wielu innych spotkań, które oferuje BETFAN TV – przykładowo Bundesliga, czy liga portugalska. Zagranie kuponu zapewnia dostęp do transmisji na cały dzień. W BETFAN TV daje Ci zatem możliwość nie tylko najtańszego oglądania El Clasico, ale jednocześnie możesz trafić kupon i zgarnąć dodatkowe pieniądze.

Real Madryt – FC Barcelona – transmisja w TV. Gdzie oglądać?

Mecz pomiędzy Realem Madryt a Barceloną można również obejrzeć w telewizji w Eleven Sports 1. Pakiet miesięczny w Eleven Sports kosztuje 15.90 zł, więc znakomitą alternatywą na niedzielne spotkanie wydaje się być BETFAN TV. Początek El Clasico w finale Superpucharu Hiszpanii już 14 stycznia o godzinie 20:00!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!