G2 Esports – Natus Vincere: Typy, kursy, zakłady 30.03

Adrian Krawczyk

30 marca 2024

CS:GO, Esport, typy

Drugim sobotnim półfinałem Major Kopenhaga 2024 będzie starcie, w którym G2 Esports zmierzy się z Natus Vincere. Wydaje się, że to spotkanie będzie nieco mniej prestiżowego od tego pierwszego, choć również nie można ujmować tym dwóm ekipom, albowiem w Danii prezentują oni świetny poziom i z pewnością zasłużyli na bycie w najlepszej czwórce tego turnieju. Ta drabinka jest nieco łatwiejsza, więc jest to szansa dla obu ekip na duży sukces. Kto w tym spotkaniu okaże się lepszy i zamelduje się w finale? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na G2 Esports – Natus Vincere. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz G2 Esports – Natus Vincere?
  2. Zapowiedź meczu G2 Esports – Natus Vincere
  3. Jakie są kursy na mecz G2 Esports – Natus Vincere?
  4. Gdzie obejrzeć mecz G2 Esports – Natus Vincere?

G2 Esports – Natus Vincere typy bukmacherskie

1.73

WYGRANA G2 ESPORTS

betfan

Wydaje się, że ta część drabinki będzie nieco słabsza od tej, w której Team Vitality zmierzy się z FaZe. Z pewnością to właśnie zwycięzca tamtego pojedynku w finale będzie faworytem do wygrania całego turnieju. Navi w ćwierćfinale rozprawiło się z Eternal Fire. Z pewnością było to ładne zwycięstwo i dla Natus Vincere ta faza turnieju to niewątpliwie spory sukces. G2 Esports natomiast wydaje się, że może powrócić w końcu na swoje tory. Po wygraniu kilku turniejów w zeszłym roku, odkąd nastąpiła zmiana na CS2 niewątpliwie G2 Esports nie błyszczało tak jak miało to miejsce choćby rok temu. Wydaje się, że właśnie Major Kopenhaga 2024 to będzie dla nich przełomowy moment, w którym mogą osiągnąć coś dużego. Jeżeli miałbym szukać ekipy, która wygra tegorocznego Majora w Danii to właśnie rozpatrywałbym go z trójki: G2 Esports, FaZe oraz Team Vitality. Wydaje mi się, że Natus Vincere choć pokazało klasę na tym turnieju to właśnie tutaj ich przygoda się zakończy. Stawiam na wygraną G2 Esports po kursie 1.73 w Betfan.

G2 Esports – Natus Vincere kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy G2 Esports, a Natus Vincere. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna G2 Esports (kurs 1.73). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Natus Vincere, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.12.

G2 Esports – Natus Vincere GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz PGL Major Kopenhaga pomiędzy G2 Esports, a Natus Vincere rozgrywany dnia 30. marca 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy