Pobierz aplikację betfan na telefon
G2 – DWG: typy, kursy, zapowiedź (08.10) | Worlds 2022
G2 w swoim pierwszym meczu tegorocznych mistrzostw świata podejmie DWG. Oba zespoły znają się bardzo dobrze i już niejednokrotnie mierzyły się ze sobą na Worlds. G2 w finale LEC niespodziewanie przegrało z Rogue i nie dopisali do swojego konta wygranej w letnim splicie. DAMWON natomiast wygrało azjatyckie eliminacje do mistrzostw, pokonując decydującym meczu SANDBOX. Kto lepiej rozpocznie fazę grupową głównej części Worlds 2022? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz G2 Esports – DAMWON Gaming. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

G2 Esports – DAMWON Gaming (08.10. godz. 00:00) – zapowiedź

DWG słynie ze swojej środkowej linii, którą reprezentuje Showmaker, jeden z najlepszych na tej pozycji. Naprzeciw niego stanie legenda G2, jak i całego LEC-a – Caps. Będą to niezwykle ciekawe pojedynki między tymi graczami. Ostatni raz obie ekipy mierzyły się dwa lata temu. Miało to miejsce w fazie play-off Worlds 2022. Wtedy górą była azjatycka formacja, ale rok wcześniej to G2 okazało się lepsze. Mecze pomiędzy tymi drużynami stoją na dobrym poziomie i są bardzo wyrównane. Będzie to też kluczowe starcie w kontekście awansu do ćwierćfinału, ponieważ zwycięzca znacznie przybliży się do tego celu.

G2 Esports – DAMWON Gaming (08.10. godz. 00:00) – typ

2.73

WYGRANA G2

betfan

G2 jest underdogiem w tym zestawieniu, ale mogą zaskoczyć. Już nie raz pokazywali, że DAMWON jest do pokonania przez europejską formację. Szykuje się ciekawy pojedynek.

G2 Esports – DAMWON Gaming (08.10. godz. 00:00) – transmisja, gdzie oglądać? 

Worlds to największe wydarzenie dla graczy i fanów League of Legends. Turniej w tym roku rozgrywany jest w Ameryce Północnej. Mecze fazy grupowej odbywają się w Teatrze Hulu w Madison Squere Garden w Nowym Jorku. Transmisję z tego wydarzenia pokazuje Polsat Games.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!