Pobierz aplikację betfan na telefon
Frosinone – Monza: Typy, kursy, zapowiedź 06.01 | Serie A
Dziewiętnasta kolejka Serie A to pierwsza w nowym roku. W sobotę odbędzie się kilka meczów, a drugi z nich rozpocznie się o godzinie 15:00. Zagrają ze sobą wtedy dwa zespoły ze środka tabeli. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Frosinone – Monza.
 • Z artykułu dowiesz się:
 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Frosinone – Monza?
 2. Zapowiedź meczu Frosinone – Monza
 3. Jakie są kursy na mecz Frosinone – Monza?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Frosinone – Monza?

Frosinone – Monza: typy bukmacherskie

1.47

FROSINONE LUB REMIS

betfan

  Pod względem kursów trudno wyobrazić sobie bardziej wyrównane starcie. Na zwycięstwo obu drużyn jest niemal identyczny kurs, który jest także bardzo zbliżony do kursu na remis. Po osiemnastu kolejkach te drużyny dzielą zaledwie trzy punkty w ligowej tabeli, także jeśli w sobotę górą będzie drużyna gospodarzy to zrównają się punktami z Monzą. W ostatnich tygodniach też Frosinone dużo lepiej radzi sobie w meczach u siebie niż Monza na wyjazdach.

Frosinone - Monza: kursy bukmacherskie

 • Wygrana Frosinone- 2.61
 • Remis - 3.30
 • Wygrana Monza- 2.59
 • Powyżej 2.5 goli - 1.83
 • Obie drużyny strzelą gola - 1.68
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Frosinone - Monza nie wskazali faworyta do wygrania meczu. Kursy na zwycięstwo gospodarzy (kurs 2.61) jak i na wygraną gości (kurs 2.59) są zbliżone do siebie. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Frosinone - Monza to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.91, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco niższym, bo 1.83.

Frosinone - Monza GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Frosinone, a Monzą w ramach 19. kolejki włoskiej Serie A, odbędzie się 6 stycznia o 15:00 na Stadio Benito Stirpe w Frosinone. Spotkanie Frosinone - Monza będzie można obejrzeć na żywo w na kanale telewizyjnym Eleven Sports 2.
 • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!