Pobierz aplikację betfan na telefon
Freiburg – Wolfsburg: Typy, kursy, zapowiedź | 19.05 Bundesliga

Pora na przedostatni weekend tego sezonu, spędzony przy spotkaniach Bundesligi. Freiburg w jedynym starciu tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Wolfsburgiem.  Gospodarze przez swoje porażki odpadli z miejsca dających Ligę Mistrzów i przed nimi ostatnie dwie szanse, by się tam znów przebić. Trafiają jednak na ekipę, dla której dwa ostatnie pojedynki to być albo nie być w europejskich pucharach. Kto dziś wypadnie lepiej? Zapraszam na zapowiedź meczu Freiburg – Wolfsburg.

Freiburg – Wolfsburg: zapowiedź meczu

Wolfsburg wziął się w ostatnich kolejkach do walki, co przełożyli na szóstą lokatę, dającą im udział w Lidze Konferencji Europy. Z pewnością będą chcieli się przed te dwie kolejki tam utrzymać, bo szans na wyższą lokatę już nie ma. Tam z kolei walkę o Ligę Mistrzów prowadzi Freiburg, który przez swoje ostatnie wyniki spadł na piątą lokatę i na ten moment tracą trzy punkty do Unionu Berlin. Muszą więc w kolejnych dwóch spotkaniach zgarnąć najlepiej komplet punktów i liczyć na potknięcie zespołu ze stolicy.

 

Freiburg - Wolfsburg: typ

Tutaj spodziewam się bardzo żywiołowego pojedynku, gdzie można spodziewać się wielu trafień. Typowanie tego spotkania jest niezmiernie ciężkie z racji na wagę punktów, dla obu ekip. Stawiam więc powyżej 2,5 gola i liczę na bardzo emocjonujące widowisko.

1.67

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Freiburg - Wolfsburg: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 33. kolejki, pomiędzy Freiburgiem a Wolfsburgiem, odbędzie się 19 maja o 20:30 na Europa-Park Stadion we Freiburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!