Pobierz aplikację betfan na telefon
Freiburg – Hoffenheim: typy, kursy, zapowiedź 20.01 | Bundesliga
Każda następna kolejka niemieckiej Bundesligi, przynosi ze sobą spore zaskoczenia. Przed nami 18. odsłona tego sezonu. Freiburg, w jednym z sześciu pojedynków tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Hoffenheim.  Przed nami rywalizacja dwóch ekip, które mają w tym sezonie spory potencjał na zajęcie wysokiego miejsca. Kto okaże się dziś lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Freiburg – Hoffenheim.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Freiburg – Hoffenheim?
  2. Zapowiedź meczu Freiburg – Hoffenheim.
  3. Jakie są kursy na mecz Freiburg – Hoffenheim?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Freiburg – Hoffenheim?

Freiburg – Hoffenheim: Typy bukmacherskie

Freiburg w poprzednim sezonie miewał o wiele więcej dobrych momentów i znacznie regularniej udawało im się punktować. Niemniej jednak również i w tym kibice nie mogą narzekać. Freiburg to obecnie siódma siła Bundesligi, choć z pewnością ich cel jest kilka pozycji wyżej. Podobnie, jak u Hoffenheim, które jest za nimi zaledwie pozycję i punkt niżej.

1.55

POWYŻEJ 8.5

CELNYCH STRZAŁÓW

betfan

Pierwsze zestawienie tych drużyn, w obecnym sezonie, przyniosło nam niezwykle ofensywne starcie. Choć zakończyło się trzema bramkami, to mogliśmy oglądać aż 41 prób na bramkę. Obie drużyny cały sezon starają się okupować bramkę rywali i z różnych pozycji próbować zdobyć bramkę. Typuję więc co najmniej 9 strzałów celnych na bramkę.

Freiburg - Hoffenheim: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Darmstadt - 3.50
  • Remis - 3.40
  • Wygrana Eintracht Frankfurt - 2.04
  • Powyżej 2.5 gola - 1.91
  • Obie strzelą - 1.82
W tej rywalizacji nieznacznym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Eintrachtu Frankfurt, na których przelicznik wynosi 2.04. Trochę mniejsze szansę eksperci widzą po stronie gospodarzy gdzie kurs to obecnie 3.50. w przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.40.

Freiburg - Hoffenheim: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Freiburg a Hoffenheim Frankfurt, w ramach 18. kolejki Bundesligi, odbędzie się 20 stycznia o 15:30 na Europa-Park w Freiburgu.. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!