Pobierz aplikację betfan na telefon
Francisco Cerundolo – Hubert Hurkacz:  typy, kursy | ATP Nur-Sultan 2022

Hubert Hurkacz po nieudanej obronie tytułu w Metz, udał się na turniej rangi ATP 500 do Astany. W pierwszej rundzie spotka się z Francisco Cerundolo, młodym Argentyńczykiem, który nie wygrał żadnego z sześciu ostatnich spotkań. Zdecydowanym faworytem tego starcia będzie, więc Polak. Czy Hubi łatwo awansuje? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Francisco Cerundolo – Hubert Hurkacz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Nur-Sultan 2022: Francisco Cerundolo – Hubert Hurkacz (03.10, 09:30): Zapowiedź

Francisco poza ćwierćfinałem w Miami, kompletnie sobie w tym sezonie nie radzi na nawierzchni twardej. Po powrocie z mączki, czyli od 8 sierpnie nie wygrał żadnego spotkania na kortach twardych. Choć rywali miał z wysokiej półki, m.in. Jannika Sinnera, Borny Corica czy Andiego Murraya. Co więcej po ostatnie porażce ze wspomnianym Chorwatem nie pokazał się w tourze od 17 września. Na jego nieszczęście po powrocie w pierwszej rundzie turnieju w Astanie trafił na 11. zawodnika rankingu, czyli Huberta Hurkacza.

Polak nieco ponad tydzień temu rywalizował jeszcze w Metz, gdzie starał się obronić tytuł, lecz w półfinale przegrał z późniejszym triumfatorem - Lorenzo Sonego, 2:0. Poza tym gra na kortach twardych służy w tym sezonie Hubertowi, ma za sobą dwa półfinały w Dubaju przegrany z Andriejem Rublowem, a drugi przegramy w Miami z Carlosem Alcarazem. Hurkacz znalazł się również w finale turnieju ATP w Montrealu, ale tam po wygranym pierwszym secie, dwa kolejne oddał Pablowi Carreno-Buście. Mimo wszystko wyniki Polaka na kortach twardych robią o wiele większe wrażenie.

ATP Nur-Sultan 2022: Francisco Cerundolo - Hubert Hurkacz (03.10, 09:30): Typ

1.71

HUBERT HURKACZ

WYGRA 2:0

betfan

 

Argentyńczyk swoją grę w dużej mierze opiera na serwisie, lecz nie przynosi mu to ostatnio zbyt wielu punktów. W samych wymianach również się gubi i przegrywa kluczowe piłki. Polak świetnie trzymał ostatnio serwis i co mecz naliczał sporą ilość asów serwisowych. Uważam, że przynajmniej część gorszych momentów Cerundolo wykorzysta Hubert, a przy swoim dobrym serwisie mecz powinien wygrać łatwo. Stawiam 2:0 dla Hurkacza.

ATP Nur-Sultan 2022: Francisco Cerundolo - Hubert Hurkacz (03.10, 09:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz pierwszej rundy z udziałem Huberta Hurkacza odbędzie się 3 października o godzinie 09:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport Extra, lub w aplikacji Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!