Pobierz aplikację betfan na telefon
Flora Tallinn- Legia Warszawa. Typy, zapowiedź Ligi Mistrzów

Legia Warszawa we wtorek 27 lipca rozegra swój mecz rewanżowy w 2. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów z Florą Tallinn. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.

Flora Tallinn- Legia Warszawa: Zapowiedź meczu

W pierwszym meczu, który został rozegrany w Warszawie, Legia pokonała klub ze stolicy Estonii wynikiem 2:1. Decydującą bramkę w samej końcówce zdobył joker Legii Rafael Lopes. Warszawiacy byli lepsi w tym spotkaniu, jednak nie potrafili przełożyć swoich sytuacji na bramki. Trener Czesław Michniewicz doskonale wie o tym, że nie może zlekceważyć Estończyków. Dlatego też w meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy wystawił on głównie rezerwowych i młodzieżowców, aby podstawowi zawodnicy mogli wypocząć na ten rewanż. Legia powinna zdominować to spotkanie od początku i wyjść na gorszego przeciwnika zdecydowanym pressingiem.

Flora Tallinn- Legia Warszawa: typy

W zeszłym tygodniu Legia zdobyła zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania, co okazało się małą niespodzianką. Zespół takiej klasy, jak Legia w porównaniu do Flory posiada większą jakość na każdej pozycji na boisku. Trener Michniewicz to doświadczony trener i nie powinien wypuścić awansu z rąk. Legia powinna osiągnąć wysokie zwycięstwo, tak jak powinna już tydzień temu.

Główny proponowany typ: Legia Warszawa wygra przynajmniej dwoma bramkami, kurs 2.53 z oferty BETFAN
Proponowany typ 1×2: Wygrana Legii Warszawa, kurs 1.61 z oferty BETFAN
Proponowany typ na bramki: powyżej 2,5 bramki, kurs 1.73 z oferty BETFAN
Oferta specjalna MATCHDAY BOOST: Wygrana Legii Warszawa, kurs 2.00 (stawka max. 100zł)

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!