Pobierz aplikację betfan na telefon
Finlandia – Słowenia: Typy, kursy, zapowiedź | 16.06 el. EURO 2024
Koniec sezonu w najmocniejszych ligach Europy stał się faktem, więc to idealna pora na powrót do eliminacji EURO 2024. Finlandia, w jednym z dwunastu spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie reprezentację Słowenii.  Goście po zgarnięciu kompletu punktów w marcowych spotkaniach, zostali liderami grupy H i na pewno będą chcieli ten stan utrzymać. Czy uda im się zgarnąć kolejne trzy punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Finlandia – Słowenia.

Finlandia – Słowenia: Zapowiedź meczu

Finlandia zgodnie z przewidywaniami przegrała swój pierwszy mecz w tym roku z Danią, choć byli w stanie strzelić im nawet bramkę honorową. Następnie jednak zaskoczyli jeszcze bardziej, bowiem spisywani na porażkę z Irlandią Północną, wygrali 1:0. Teraz zmierzą się ze Słowenią, która aktualnie jest liderem grupy i ma za sobą dwa wygrane spotkania. Zdecydowanie jednak rywale nie byli zbyt wymagajacy, bowiem spotkali się najpierw z Kazachstanem, a później z San Marino.

Finlandia - Słowenia: - Typy na mecz

Po tym starciu można spodziewać się tak naprawdę każdego wyniku. Zdecydowanie jednak więcej można spodziewać się od gospodarzy, którzy będą tutaj wspierani przez swoich kibiców. Wciąż jednak ciężko utrzymać im czyste konto i dlatego typuję w tym pojedynku, że obie ekipy strzelą gola.

1.99

OBIE STRZELĄ

betfan

Finlandia - Słowenia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Finlandią a Słowenią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 czerwca o 18:00 na Helsinki Stadion Olimpijski w Helsinkach. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!