Finlandia – Dania: Typy, kursy, zapowiedź | 10.09 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

10 września 2023

Finlandia - Dania: Typy, kursy, zapowiedź | 10.09 el. EURO 2024

Za nami sporo niespodzianek, a dziś ponownie będziemy mogli śledzić starcia, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Finlandia, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z  Danią. Spotkanie dwóch drużyn będących na pierwszym i drugim miejscu tabeli w grupie H. Można spodziewać się więc widowiska na bardzo wysokim poziomie, jednak kto okaże się lepszy?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Finlandia – Dania.

Finlandia – Dania: Typy bukmacherskie

Kilka dni temu Finlandia udała się na bardzo ciężki teren jakim jest Kazachstan. Trudno było im się w tym spotkaniu wstrzelić w bramkę rywali i dokonali tego dopiero w 78 minucie. Zwycięstwo dało im bardzo ważne trzy punkty i jednocześnie miejsce lidera w grupie. Tuż za nimi jest Dania mająca 10 punktów, ale nadal bardzo blisko jest także Słowenia (10 punktów) i wspomniany Kazachstan (9 punktów). Dziś zmierzą się właśnie z Duńczykami, z którymi przegrali ostatnio 1:3

 

 

Poprzednio obie drużyny zagrały bardzo ofensywnie co nie opłaciło się ostatecznie Finlandii, która przegrała. W meczu z Kazachstanem byli znacznie lepiej ustawieni w obronie i dziś spodziewam się podobnego nastawienia. Moim zdaniem nie zobaczymy dziś więcej niż 2 bramek.

1.62

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Finlandia - Dania: Kursy bukmacherskie

Minimalnie wyżej bukmacherzy stawiają tutaj szanse gości, czyli Danii, na którą obecny kurs wynosi 1.66. Eksperci nie dają zbyt wielu szans Finlandii, przez co mnożnik na ich triumf to 5.90. W przypadku remisu przelicznik, jaki oferuje BETFAN  to 3.65.

Finlandia - Dania: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Finlandia a Dania, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 10 września o 18:00 na Helsinki Stadion Olimpijski. Mecz będzie emitowany przez  stację Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy