Fenerbahce – Olympiakos: Typy, kursy, zakłady 18.04 | Liga Konferencji Europy

Jan Paździerski

17 kwietnia 2024

Fenerbahce - Olympiakos: Typy, kursy, zakłady 18.04 | Liga Konferencji Europy
To nie koniec emocji związanych z europejskimi pucharami w tym tygodniu. Przyszedł czas na rozstrzygnięcia w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji. Fenerbahce, w jednym z meczów, zmierzy sią na swoim stadionie z Olympiakosem. Gospodarze są skazywani w tym meczu raczej na pewne zwycięstwo. Istotny będzie tutaj pierwszy pojedynek, który zakończył się wynikiem 3:2 dla drużyny z Grecji. Czy to wystarczy, by uzyskać dziś pozytywny wynik?  Zapraszam na krótką zapowiedź meczu oraz typy na mecz Fenerbahce – Olympiakos.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Fenerbahce – Olympiakos?
  2. Zapowiedź meczu Fenerbahce – Olympiakos.
  3. Jakie są kursy na mecz Fenerbahce – Olympiakos?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Fenerbahce – Olympiakos?

Fenerbahce – Olympiakos: typy bukmacherskie

1.64

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Fenerbahce i Olympiakos zmierzą się w drugim meczu ćwierćfinałowym Ligi Europy, a losy spotkania są bardzo wyrównane. Mimo że goście prowadzą 3:2 w łącznej klasyfikacji bramek, to przewaga jest po stronie gospodarzy, którzy w zeszłym tygodniu przegrali w Grecji. Są obecnie w znakomitej formie i mają dziś bardzo dużą szansę na pozytywny rezultat. Spodziewam się ofensywnego meczu z obu stron, dlatego obstawiam, że obie drużyny strzelą.

Fenerbahce - Olympiakos: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Fenerbahce – 1.58
  • Remis – 4.20
  • Wygrana Olympiakosu – 4.95
  • Powyżej 2.5 goli – 1.54
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.64
Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie Fenerbahce - Olympiakos. Faworytem spotkania jest drużyna Fenerbahce (kurs 1.58). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Olympiakosu, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.95. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu może liczyć na kurs 4.20.

Fenerbahce - Olympiakos: GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Fenerbahce - Olympiakos w ramach rundy rewanżowej ćwierćfinałów Ligi Konferencji Europy, odbędzie się 18 kwietnia o 21:00 na Sukru Saracoglu Stadium. Spotkanie będzie transmitowane przez stację telewizyjną na żywo. Mecz można oglądać live na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy