FC Nurnberg – Hertha Berlin: Typy, kursy, zapowiedź 22.10 | 2. Bundesliga

Jan Paździerski

22 października 2023

Hertha Berlin

Przed nami kolejne starcia w ramach niemieckiej drugiej najwyższej ligi rozgrywkowej. Nadszedł czas na 10 kolejkę 2. Bundesligi. Liga nie zwalnia tempa, a co kolejkę jesteśmy świadkami wielu niespodzianek. W najbliższą sobotę, ekipa FC Nurnberg podejmie na własnym boisku Herthę Berlin. Obie ekipy są w dobrej formie, więc zapowiada się bardzo emocjonujące starcie. Czy goście podtrzymają serię 5 meczy bez porażki? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu FC Nurnberg – Hertha Berlin.

FC Nurnberg – Hertha Berlin: Typy bukmacherskie

FC Nurnberg powita zdegradowaną z Bundesligi Herthę Berlin na Max-Morlock-Stadion w 2. Bundeslidze w niedzielę (22 października), gdy rozgrywki ligowe zostaną wznowione po międzynarodowej przerwie. 2-meczowa passa bez porażki gości we wszystkich rozgrywkach trwa do dnia dzisiejszego, i może zostać ona przerwana przez ekipę gospodarzy. W poprzednim spotkaniu, ekipa gospodarzy przegrała 5:1 z St. Pauli, a tydzień wcześniej zwyciężyli 1:0 nad silną ekipą Magdeburga.

Hertha tymczasem wygrała ostatnio z TB Berlin 6:1, wygrywając tydzień wcześniej z Schalke w lidze 2:1. Są aktualnie w bardzo dobrej formie, i mogą zaskoczyć drużynę gospodarzy. Od ośmiu spotkań, w każdym meczu strzelają minimum 1 bramkę, dlatego obstawiam, że w tym meczu obie drużyny strzelą.

1.50

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

FC Nurnberg - Hertha Berlin: Kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu nie ma faworyta, a kurs na zwycięstwo gospodarzy to 2.72. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi aż 2.35, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, z wieloma bramkami. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.60.

FC Nurnberg - Hertha Berlin: transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy FC Nurnberg a Herthą Berlina, w ramach 10 kolejki sezonu 2023/24 2. Bundesligi, odbędzie się 21 października o 13:30 na Max-Morlock-Stadion. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy