FC Koeln – Heidenheim: typy, kursy, zapowiedź 13.01 | Bundesliga

Wojciech Sikora

12 stycznia 2024

Koeln
Po kilkutygodniowej przerwie, wreszcie wracamy do niemieckiej Bundesligi, gdzie rozgrywana jest w ten weekend 17. kolejka. FC Koeln, w jednym z sześciu pojedynków tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Heidenheim. Znakomicie w ostatnich trzech kolejkach spisywał się beniaminek, który dzięki temu jeszcze bardziej poprawił swoją sytuację w tabeli. Czy dziś ponownie okażą się lepsi od rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu FC Koeln – Heidenheim.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz FC Koeln – Heidenheim?
  2. Zapowiedź meczu FC Koeln – Heidenheim.
  3. Jakie są kursy na mecz FC Koeln – Heidenheim?
  4. Gdzie obejrzeć mecz FC Koeln – Heidenheim?

FC Koeln – Heidenheim: Typy bukmacherskie

FC Koeln nie miał w tym sezonie zbyt wielu momentów, a od początku sezonu udało im się wygrać zaledwie trzy razy, a łącznie zdobyć 10 punktów. Sporym problemem ich wyników jest bardzo niska skuteczność, ponieważ byli w stanie wykończyć jedynie 10 akcji, co stawia ich, jako najgorszą ofensywę ligi. Tego problemu o dziwo nie ma beniaminek, który radzi sobie ponad swoje oczekiwania. Ta skuteczność przekłada się też na wyniki i ich 20 punktów.

1.72

HEIDENHEIM WYGRA

LUB ZREMISUJĄ

betfan

Obie drużyny nie miały jeszcze sposobności się spotkać w tym sezonie, dlatego sam mecz jest sporą niewiadomą. W teorii to gospodarze są faworytem, jednak w o wiele lepszej formie kończyli poprzedni rok zawodnicy Heidenheim. Moim zdaniem to oni nie powinni przegrać tego pojedynku, dlatego typuję wygraną lub remis gości.

FC Koeln - Heidenheim: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana FC Koeln - 2.10
  • Remis - 3.55
  • Wygrana Heidenheim - 3.20
  • Powyżej 2.5 gola - 1.66
  • Obie strzelą - 1.61
W tej rywalizacji minimalnym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół FC Koeln, na których przelicznik wynosi 2.10. Nieco mniejsze szansę eksperci widzą po stronie gości gdzie kurs to obecnie 3.20. w przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.55.

FC Koeln - Heidenheim: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy FC Koeln a Heidenheim, w ramach 17. kolejki Bundesligi, odbędzie się 13 stycznia o 15:30 na RheinEnergieStadion w Kolonii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy