FALCONS – Rebels Gaming: Typy, kursy, zakłady 04.02 | IEM Katowice 2024

Adrian Krawczyk

04 lutego 2024

Esport, typy

  W niedzielę polska ekipa Rebels Gaming podejmie FALCONS w meczu rundy przegranych na IEM Katowice 2024. Oczywiście nie trudno wskazać, że polska drużyna Rebels jest skazywany w tym spotkaniu na pożarcie, albowiem to FALCONS jest ekipą znacznie lepszą, ale jak już polski zespół pokazał jest w stanie sprawiać niespodzianki. Czy i taką tutaj będą w stanie sprawić? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na FALCONS – Rebels Gaming.

IEM Katowice 2024: Typy, kursy, zakłady, transmisja
W Betfan możesz skorzystać także ze specjalnej promki na IEM Katowice 2024. Codziennie do odebrania jest freebet 19 zł, a wystarczy spełnić kilka prostych kroków, a w tym obstawiać między innymi zmagania w Esporcie. Sprawdź szczegóły Codziennych freebetów na IEM w Betfan.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz FALCONS – Rebels Gaming?
  2. Zapowiedź meczu FALCONS – Rebels Gaming
  3. Jakie są kursy na mecz FALCONS – Rebels Gaming?
  4. Gdzie obejrzeć mecz FALCONS – Rebels Gaming?

FALCONS – Rebels Gaming typy bukmacherskie

1.72

FALCONS 2:0

betfan

FALCONS w poprzedniej rundzie ulegli drużynie Eternal Fire. Przegrali tam 2:0 i z pewnością nie był to dla nich dobry mecz, albowiem szanse rozkładały się w tamtym spotkaniu 50 na 50, a mimo to przegrali je dość wyraźnie. Z pewnością może to być dla nich mała obawa przed starciem z Rebels, albowiem jest to już runda przegranych. Polska ekipa jednak wydaje się, że jest najsłabszą w fazie grupowej, ale mimo to warto ich pochwalić, że zakwalifikowali się na turniej. Z FaZe Clan nie mieli zbyt wielkich szans, albowiem na Nuke przegrali do 9, a na Ancient do 7. Oczywiście nie był to zły występ na tle tak mocnego rywala, ale jeżeli tutaj chcą jeszcze powalczyć muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. O to jednak łatwo nie będzie, jak dla mnie to Rebels już w tym spotkaniu nie ma szans i typuję pewną wygraną FALCONS 2:0.

FALCONS – Rebels Gaming kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy FALCONS, a Rebels Gaming. Jasno wynika, że faworytem do wygrania spotkania jest drużyna FALCONS (kurs 1.17). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma drużyna Rebels Gaming, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy na ilość map w tym spotkaniu – ponad 2.5 mapy to kurs 2.37, natomiast poniżej 2.5 mapy to współczynnik 1.54.

FALCONS – Rebels Gaming GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy FALCONS, a Rebels Gaming rozgrywany dnia 4. lutego 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy