F1: GP USA 2023 – transmisja i harmonogram. Gdzie obejrzeć?

Patryk Śliwiński

19 października 2023

Daniel Ricciardo

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP USA. Podczas tego weekendu odbywać się będzie sprint. Synoptycy nie zapowiadają opadów. Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

F1: GP USA 2023 – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Austin. Podczas zmagań w USA, odbędzie się sprint. Oznacza to, że w piątek odbędzie się trening i kwalifikacje, w sobotę sprint shootout, a w niedzielę z racji innej strefy czasowej sprint i wyścig.

Harmonogram GP USA – o której godzinie oglądać:

Piątek 20.10
19:30 – 1. trening
23:00 – kwalifikacje

Sobota 21.10
19:30 – sprint shootout

Niedziela 22.10
00:00 – sprint
21:00 – wyścig

F1: GP USA 2023 – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy