F1: GP Włoch 2023: transmisja i harmonogram. Gdzie oglądać?

Patryk Śliwiński

01 września 2023

Leclerc Sainz

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Włoch. Podczas tego weekendu nie będzie sprintu. Synoptycy spodziewają się deszczu przez cały weekend. Gdzie śledzić zmagania na Monzy? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

F1: GP Włoch – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze Monza. Podczas zmagań we Włoszech, nie będzie sprintu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Włoch 2023.

Harmonogram GP Włoch:

Piątek 01.09
13:30 – 1. trening
17:00 – 2. trening

Sobota 02.09
13:30 – 3. trening
16:00 – kwalifikacje

Niedziela 03.00
15:00 – wyścig

F1: GP Włoch – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza.

PLAN TRANSMISJI GP Włoch

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy