Pobierz aplikację betfan na telefon
F1: gdzie oglądać sezon 2023?

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy wyścig Formuły 1 w tym sezonie. Królowa motorsportu zawita w Bahrajnie. Gdzie oglądać tegoroczne zmagania F1 w tym sezonie? Tego wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

F1: zaczynamy sezon!

Koniec wyczekiwania. Już w najbliższy weekend kierowcy F1 rozpoczną zmagania o GP Bahrajnu. Na kolejny wyścig będzie trzeba czekać dwa tygodnie, a odbędzie się on w Arabii Saudyjskiej na torze Jeddah. Zapoznaj się z kalendarzem F1 na sezon 2023.

F1: gdzie oglądać sezon 2023?

W ostatnich latach prawa do transmisji F1 miało Eleven Sports. Kibice od 2016 do 2022 roku mogli właśnie na tym kanale oglądać zmagania najszybszych kierowców na świecie. Niższe serie takie jak F2 i F3, transmitowane były na kanałach sportowych Polsatu (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News).

Sezon 2023 będzie można obejrzeć na Viaplay. O przejęciu praw do transmisji F1 przez tę platformę wiadomo już od 2021 roku. Oprócz Formuły 1 możemy na niej obejrzeć Premier League, Bundesligę, Ligę Europy i Ligę Konferencji, a także wiele innych sportów. Dostępne są także seriale i filmy. Cena za Viaplay będzie wynosiła od marca 55 zł za miesiąc, co w porównaniu z Eleven Sports jest drogim rozwiązaniem. Alternatywą dla Viaplay jest F1 TV dostępne w Polsce. Oferuje więcej możliwości, gdyż możemy śledzić zmagania także z kokpitu wybranego kierowcy i odsłuchiwać jego komunikatów radiowych. Cena za droższy pakiet to 5,99 euro miesięcznie, a za tańszy 2,99.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!