Pobierz aplikację betfan na telefon
Kiedy losowanie ćwierćfinałów europejskich pucharów?

Znamy już wszystkich ćwierćfinalistów europejskich pucharów. W piątek poznamy pary Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji, które zagrają o półfinały. Dowiedz się kto awansował do ćwierćfinału, jakie są zasady losowań i o której godzinie poznamy wszystkie pary.

Liga Mistrzów: kiedy losowanie ćwierćfinałów?

Drużyny i zasady

Wtorek i środa wyłoniły nam wszystkich ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów. Niespodziewanie najwięcej klubów jest z Włoch. Przedstawicielami Serie A są Napoli, Milan i Inter. Do ćwierćfinału awansowały także dwie drużyny z Premier League i po jednej z Hiszpanii, Niemiec i Portugalii. Są to Manchester City, Chelsea, Real Madryt, Bayern Monachium i Benfica.

W ćwierćfinale nie ma już tak rygorystycznych zasad jak w poprzednich losowaniach, mogą ze sobą grać drużyny z tej samej ligi. Niewykluczone są więc derby Mediolanu. Zostanie wylosowana także drabinka turnieju, a więc będzie to ostatnia tego typu ceremonia związana z europejskimi pucharami w tym sezonie.

Losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów: transmisja – gdzie i o której oglądać?

Losowanie par 1/4 finału zaplanowano na 17 marca w piątek. Odbędzie się o godzinie 12:00 w Nyonie. Transmisję z losowania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć na Polsat Sport Premium 1.

Liga Europy: kiedy losowanie ćwierćfinałów?

Kto zagra w ćwierćfinale?

W czwartek wyłoniono wszystkie drużyny, które zagrają w ćwierćfinale Ligi Europy. Niespodziewanie z rozgrywek odpadł jeden z faworytów do triumfu – Arsenal. Komu udało awansować się do ćwierćfinałów?

Tak jak w przypadku Ligi Mistrzów, najwięcej reprezentantów mamy z Serie A. Są to dwa kluby – Juventus i AS Roma. Poza tymi drużynami o półfinał powalczą także: Manchester United, Sevilla, Feyenoord, Bayer Leverkusen, Sporting i Royale Union.

Losowanie ćwierćfinałów Ligi Europy: transmisja – gdzie oglądać?

Losowanie par 1/4 finału zaplanowano na 17 marca w piątek. Odbędzie się o godzinie 13:00. Transmisję z losowania ćwierćfinałów Ligi Europy będzie można obejrzeć na Viaplay.

Liga Konferencji: kiedy losowanie ćwierćfinałów?

Kto zagra w ćwierćfinale?

Po czwartkowych zmaganiach znamy wszystkich uczestników ćwierćfinałów Ligi Konferencji. Jednym z nich jest Lech Poznań. Kolejorz po wyeliminowaniu Bodo/Glimt, ograł w dwumeczu aż 5:0 Djurgarden. Zdarzyło się także kilka sensacji. Anderlecht wyeliminowało Villarreal, a Alkmaar okazało się lepsze od Lazio. Poza trzema wymienionymi już klubami, do ćwierćfinału Ligi Konferencji awansowali także Fiorentina, Basel, Nice i West Ham.

Losowanie ćwierćfinałów Ligi Europy: transmisja – gdzie oglądać?

Losowanie par 1/4 finału zaplanowano na 17 marca w piątek. Odbędzie się o najpóźniejszej godzinie, bo o 14:00. Transmisję z losowania ćwierćfinałów Ligi Konferencji będzie można obejrzeć na Viaplay, czyli na tej platformie, gdzie są transmitowane mecze LKE.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!