Euro 2020: oferta BETFAN

BETFAN na Euro 2020 przygotował szeroką gamę zakładów. Oprócz tradycyjnych ofert na poszczególne mecze, są dostępne także zakłady na specjalne wydarzenia. To właśnie o nich dowiecie się w tym tekście.

Euro 2020: klasyfikacja końcowa

W BETFAN możesz obstawić kto będzie triumfował w całym turnieju. Głównym faworytem są Francuzi, na których kurs wynosi 5.30. Jednak nie jest to koniec oferty na klasyfikację końcową. Są przygotowane również zakłady na to kto znajdzie się w TOP 2, TOP 4 i TOP 8. Polska nie ma niestety największych szans na znalezienie się w czołowej ósemce, dlatego kurs na nią to 3.20. Można także postawić na to, która reprezentacja będzie wyżej w klasyfikacji końcowej. Ciekawą opcją jest też obstawienie jaka będzie para finałowa Euro 2020.

Euro 2020: MATCHDAY STATS

Bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnych zakładów jest oferta MATCHDAY STATS. Typerzy mogą w niej obstawić ile goli padnie danego dnia na Euro 2020 albo wskazać na odpowiednią ilość rzutów rożnych, czerwonych i żółtych kartek oraz obstawić liczbę rzutów karnych. Na przykład kurs na to, że w sobotnich meczach sędzia wskaże chociaż raz na wapno wynosi 1.40.

Euro 2020: grupy i drużyny

BETFAN przygotował także zakłady, w których możecie obstawić kto zajmie które miejsce w grupie, dokładną liczbę punktów danej grupy i wiele innych. Bardzo ciekawą ofertę znajdziecie także w zakładce drużyny. Możecie tutaj obstawić kto będzie najlepszym strzelcem danej reprezentacji. Kurs na to, że Robert Lewandowski będzie naszym najskuteczniejszym napastnikiem wynosi 1.59.

Euro 2020: zawodnicy

Piłka nożna jest sportem drużynowym, ale poszczególni zawodnicy są w wielu przypadkach bardzo często wynagradzani. Tak też jest w przypadku Euro 2020. W tej zakładce możesz obstawić kto zostanie królem strzelców Euro, pojedynek na bramki między konkretnymi piłkarzami, a także kto zdobędzie najwięcej asyst. Można także znaleźć zakłady na najlepszego zawodnika turnieju. Faworytem jest Mbappe, kurs na Francuza to 7.00. Oprócz tego typerzy będą mogli zawrzeć zakłady, za pomocą których mogą wskazać kto ich zdaniem zostanie najlepszym bramkarzem i najlepszym młodym zawodnikiem.

Euro 2020: specjalne

Bardzo ciekawie wyglądają także zakłady specjalne BETFAN na Euro 2020. Można w nich obstawić czy podczas turnieju zostanie pobity któryś z rekordów Mistrzostw Europy (na przykład najszybciej zdobyty gol, największa ilość bramek w jednym meczu lub największa różnica zwycięstwa w finale). Dostępna jest także możliwość obstawienia która strzeli najwięcej goli w turnieju a która najmniej. Najmniejsze szanse na pokonanie bramkarzy rywali mają Węgrzy, na których kurs wynosi 6.00.

Euro 2020 rozpocznie się 11 czerwca o 21:00. W inauguracyjnym spotkanie Włochy zmierzą się z Turcją. Obstaw Mistrzostwa Europy w BETFAN.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!