Pobierz aplikację betfan na telefon
Etiopia – Malawi: Typy, kursy, zapowiedź | 20.06 Puchar Narodów Afryki
Nie tylko w Europie, ale również w Afryce, rozgrywane są aktualnie eliminacje do kontynentalnych pucharów. Etiopia w jednym z trzech spotkań zaplanowanych na ten dzień, w ramach Pucharu Narodów Afryki, zmierzy się na swoim stadionie z Malawi. W grupie D aktualnie wszystko może się jeszcze wydarzyć, a obie ekipy zajmują 2 ostatnie pozycje, mając po 3 punkty. Ten mecz może zadecydować o końcowym miejscu w tabeli. Kto lepiej wykorzysta okazję? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Etiopia – Malawi.

Etiopia – Malawi: Zapowiedź meczu

Etiopia zmierzy się z Malawi na Estádio do Zimpeto we wtorek w kolejnej rundzie kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Gospodarze przeszli jak dotąd trudną kampanię kwalifikacyjną i obecnie nie mają już szans na miejsce w przyszłorocznych finałach, co skłoniło ich do zwolnienia trenera Wubetu Abate. W ostatnim meczu grupowym Etiopia została pokonana 3:2 przez Gwineę, a bramki na pocieszenie strzelili Canaan Markneh i Kitika Jemma. Etiopia zajmuje trzecie miejsce w tabeli z zaledwie trzema punktami z 12 możliwych do zdobycia. Nie mają już o co grać w kwalifikacjach, ale w tym tygodniu będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę.

Etiopia - Malawi: Typy na mecz

Etiopia ma za sobą passę czterech porażek i wygrała tylko jedno z ostatnich 17 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Ich ostatnie zwycięstwo poza domem miało miejsce ponad rok temu i będą zmotywowani, aby zakończyć swoją jałową passę w tym tygodniu. Malawi ma za sobą passę pięciu meczów bez zwycięstwa i wygrało tylko jedno z ostatnich dziewięciu spotkań we wszystkich rozgrywkach. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

2.41

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Etiopia - Malawi: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Etiopią a Malawi, w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 20 czerwca o 16:00 na Estádio do Zimpeto. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem. Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!