Pobierz aplikację betfan na telefon
Estonia – Azerbejdżan: Typy, kursy, zapowiedź | 13.10 el. EURO 2024
Ponownie w tym roku reprezentację z całego świata udały się na zgrupowania kadry, a wśród nich są także europejskie zespoły walczące o EURO 2024. Estonia dziś w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, podejmę na swoim stadionie Azerbejdżan. Sytuacja dla obu drużyn jest w tym momencie wręcz nie do odratowania. Obie ekipy będą więc walczyć o to by nie zająć ostatniego miejsca w grupie F. Kto będzie dzisiaj dominującą strona w tym meczu i lepiej zaznaczy swoją dyspozycję? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Estonia – Azerbejdżan.

Estonia – Azerbejdżan: Typy bukmacherskie

Nic dziwnego, że obie reprezentacje są w ciężkiej sytuacji, ponieważ trafiły do grupy ze Szwecją, Austrią i Belgią. Praktycznie w żadnym meczu nie mają z nimi szans i tak też można wygląda to w jednej sytuacji, bowiem jedyny punkt jakie zdobyli dzisiejsi bohaterowie, to bezpośredni remis z czerwca. Poza tym obie drużyny zdobyły dotychczas tylko dwa gole, a straciły 11 w przypadku Azerów i 16 w przypadku Estonii.
Pierwsza odsłona tych ekip była bardzo wyrównana, jednak obie też walczyły do samego końca. Ich wola walki przełożyła się aż na 23 strzały, z czego padły dwa gole. Tym razem także spodziewam się bardzo mocnej walki i szukania goli, dlatego typuje co najmniej dwa trafienia.

1.53

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Estonia - Azerbejdżan: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy minimalnie wyżej stawiają Estonię, ale to głównie za sprawą tego, że są gospodarzami. Kurs na ich wygraną to na ten moment 2.31. z kolei zwycięstwo Azerbejdżanu daje możliwość na pomnożenie stawki razy 3.35. Na remis, bukmacher BETFAN oferuje 3.05.

Estonia - Azerbejdżan: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Hiszpanią a Szkocją, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 13 października o 18:00 na stadionie A Le. Coq Arena w Tallinn . Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!