Pobierz aplikację betfan na telefon
Espanyol – Villarreal: typy, kursy, zapowiedź (09.11) | La Liga

Setien notuje żałosny początek swojej pracy w Villarreal. 4 mecze, 3 porażki i jeden remis z Hapoelem. Jest to smutny obrazek, ale po odejściu Emerego, Żółta Łódź Podwodna przestała już zupełnie wygrywać i ciężko stwierdzić co będzie dalej. Dużo na to pytanie pomoże nam wyjaśnić ich najbliższy rywal Espanyol Barcelona. Zapowiedz tego meczu poniżej, zapraszam do lektury oraz po typy!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

 

La Liga: Espanyol – Villarreal (09.11. godz. 20:00) – zapowiedź

Ciężko patrzeć na taki Villarreal. Ich gra pod wodzą Setiena jest wielkim rozczarowaniem, a następne mecze będą już prawdziwą próbą dla tego trenera. Pierwszym rywalem na poprawę swoich wyników będzie Espanyol. Gospodarze balansują nad strefą spadkową. Po 13 kolejkach mają tylko 2 zwycięstwa, aż 6 remisów i 5 porażek. Wydaje się, że gdyby nie te remisy to ten zespół byłby gdzieś w okolicach miejsca zajmowanego przez Villarreal. Tymczasem goście zajmują wyższe, bo 9. miejsce i mają realne szanse jeszcze przezimować na miejscu dającym europejskie puchary. Zobaczymy czy to się uda, bo Espanyol ma świeżo w pamięci ich ostatni mecz zakończony 5:1 dla Villarreal.

 

 

La Liga: Espanyol - Villarreal (09.11. godz. 20:00) - Typy bukmacherskie, kursy

3.05

WYGRA ESPANYOL

betfan

Liczę, że gospodarze wygrają z tą słabą drużyną Setiena i pomogą go zwolnić tak szybko jak został zatrudniony. 

La Liga: Espanyol - Villarreal (09.11. godz. 20:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Espalyon z Villarreal, zostanie rozegrany na RCDE Stadium w Cornella de Llobregat. Początek spotkania o godzinie 20.00.  Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanale z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!