ENCE – G2 Esports: Typy, kursy, zakłady 05.02 | IEM Katowice 2024

Adrian Krawczyk

05 lutego 2024

ENCE, Esport, typy

ENCE już na tym etapie IEM-u Katowice można nazwać rewelacją tego turnieju, albowiem nie dość, że przeszli kwalifikacje to w pierwszym meczu fazy grupowej ograli faworyzowane Team Vitality. Teraz również zmierzą się z trudnym rywalem jakim jest niewątpliwie G2 Esports. Czy ENCE znów będzie stać na sprawienie niespodzianki i wygranie tego spotkania? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – G2 Esports.

IEM Katowice 2024: Typy, kursy, zakłady, transmisja
W Betfan możesz skorzystać także ze specjalnej promki na IEM Katowice 2024. Codziennie do odebrania jest freebet 19 zł, a wystarczy spełnić kilka prostych kroków, a w tym obstawiać między innymi zmagania w Esporcie. Sprawdź szczegóły Codziennych freebetów na IEM w Betfan.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ENCE – G2 Esports?
  2. Zapowiedź meczu ENCE – G2 Esports
  3. Jakie są kursy na mecz ENCE – G2 Esports?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ENCE – G2 Esports?

ENCE – G2 Esports typy bukmacherskie

1.95

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan

ENCE między innymi za sprawą Hadesa ograło dość sensacyjnie Team Vitality. Dzięki temu ich szanse na zakwalifikowanie się do walki o nawet zwycięstwo w turnieju znacznie się zwiększyły. Oczywiście znów zagrają z bardzo trudnym rywalem jakim jest G2 Esports, ale jeżeli znów poszczególni zawodnicy zabłysną, jak choćby Hades. G2 Esports jest jednak moim cichym czarnym koniem tego turnieju, o czym wspominałem w zapowiedzi IEM Katowice. Ograli oni już Heroic, choć 2:1 to mimo wszystko było dla nich to potrzebne zwycięstwo, żeby podkreślić swoją wartość. Tutaj oczywiście ENCE znów może zabłysnąć, w szczególności Polscy zawodnicy, którzy grają u siebie. Wydaje mi się, że będzie to mocno zacięty mecz, który wydaje się, że wygra G2 Esports, ale ENCE nie przejdzie obok niego obojętnie. Spodziewam się długiej rozgrywki, dlatego typuję ponad 2.5 mapy w tym spotkaniu po kursie 1.95 w Betfan.

ENCE – G2 Esports kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a G2 Esports. Jasno wynika, że faworytem do wygrania spotkania jest drużyna G2  Esports (kurs 1.46). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.46. Dodatkowo warto sprawdzić kursy na ilość map w tym spotkaniu – ponad 2.5 mapy to kurs 1.95, natomiast poniżej 2.5 mapy to współczynnik 1.80.

ENCE – G2 Esports GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy ENCE, a G2 Esports rozgrywany dnia 5. lutego 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy