Pobierz aplikację betfan na telefon
Empoli – Udinese: Typy, kursy, zapowiedź 06.10
W pierwszym meczu 8 kolejki włoskiej Seria A w piątek Empoli podejmie na własnym obiekcie drużynę Udinese. Obie ekipy radzą sobie w tym sezonie bardzo przeciętnie i jak do tej pory muszą myśleć o obronie się przed spadkiem niż o większe i znacznie wyższych celach. Analitycy nie wskazują tutaj, kto ma większe szanse na wygranie w tym spotkaniu, jednak niewątpliwie drużyna, która zdobędzie tutaj 3 punkty złapie chociaż na chwilę oddech. Komu więc uda się wygrać to starcie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Empoli – Udinese.

Empoli – Udinese typy bukmacherskie

Empoli jak do tej pory po 7 rozegranych kolejkach ma na swoim koncie zaledwie 3 punkty. Udinese natomiast nie prezentuje się lepiej, albowiem mają oni o jedno oczko więcej. Zarówno Empoli, jak i Udinese kręcą się wokół strefy spadkowej, a myślę, że w predykcjach przedsezonowych nikt tego się nie spodziewał. Ciężko wskazać tutaj kto wygra to spotkanie, albowiem ekipy nie są w najlepszej formie. Wydawało się, że dla Empoli przebłyskiem będzie wygrana z Salernitaną, jednak znów ulegli srogo Bolognii 0:3. Udinese natomiast nie przegrywa aż tak spotkań, ale też nie wygrywa, albowiem często remisuje. Ja pójdę tutaj w under goli i typuje poniżej 2.5 gola po kursie 1.83.

1.83

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Empoli - Udinese kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Empoli - Udinese wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Udinese (kurs 2.55). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Empoli, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.35. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Empoli - Salernitana to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.91, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.83.

Empoli - Udinese GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Empoli, a Udinese w ramach 8 kolejki piłkarskiej włoskiej Seria A, odbędzie się 6 października o 18:30 na Stadio Carlo Castellani w Empoli. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na stacjach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Eleven Sports 1.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!