Pobierz aplikację betfan na telefon
Elche – Celta Vigo: typy, kursy, zapowiedź 06.01 | La Liga

Elche kontra Celta Vigo to mecz dla koneserów ligi hiszpańskiej. W piątek o godzinie 18.30 będziemy świadkami meczu, który może pomóc któremuś z zespołów w dalszej walce o utrzymanie się w La Liga. Zespoły te okupują dno tabeli i muszą punktować w meczach bezpośrednich. W pierwszej kolejce po powrocie z przerwy spowodowanej Mundialem tylko Celta zdobyła punkt w meczu z Sevilla, a więc również z drużyną zamieszaną w walkę o utrzymanie. Elche natomiast straciło punkty w spotkaniu z Atletico przegrywając 2:0. Zapraszam na zapowiedz tego meczu bez faworyta oraz oczywiście po typy na to spotkanie! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

 

La Liga: Elche – Celta Vigo (06.01) godz. 18:30 – zapowiedź

W każdym z 5 bezpośrednich meczów między tymi zespołami padała minimumjedna bramka. To dowód na to co widzimy w tym sezonie. Oba zespoły nie potrafią dobrze bronić, więc znajdują się na samym dnie tabeli. Ale nie wszystko dla nich stracone. Pozostaje więcej niż pół sezonu do tego, by jakoś odwrócić losy sezonu. Bliżej tego celu i to zdecydowanie jest Celta Vigo, która ma 13 punktów czyli o 9 oczek więcej niż gospodarze tego meczu. Elche fatalnie weszło w sezon ligowy co skutkowało pogłębianiem się kryzysu. Są wciąż jedynym zespołem w 5 topowych ligach w Europie, który do dziś nie wygrał ligowego meczu. Wszystkie swoje punkty zdobyli remisując swoje mecze. Kryzys zatem w tym zespole jest ogromny. Nikt nie chce stracić z nimi punktów, ponieważ po prostu nie wypada. Ich bilans bramek na ten moment to 10 strzelonych oraz aż 33 stracone. Jeśli Celta Vigo marzy o utrzymaniu się w lidze to ten mecz po prostu musi wygrać sposobem. Ostatni ich mecz bezpośredni wygrali właśnie piłkarze z Vigo więc to może być dobry znak, że da się, ale trzeba się przyłożyć, by nie ośmieszyć się z ostatnim zespołem ligi. 

 

 

La Liga: Elche - Celta Vigo (06.01) godz. 18:30 - Typy bukmacherskie, kursy

2.12

CELTA WYGRA

betfan

Celta po prostu musi to wygrać, nie wierzę, że Elche stać na dobry wynik. 

La Liga: Elche - Celta Vigo (06.01) godz. 18:30 - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Elche kontra Celta Vigo zostanie rozegrany na Estadio Manuel Martínez Valero w Elche.  Początek spotkania o godzinie 21.00.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven SPORTS 1  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!