Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: zapowiedź i typy 10. kolejki grupy H

W niedzielę odbędzie się ostatnia – 10. kolejka el. MŚ w grupie H. W grze o mundial pozostały już tylko dwie reprezentacje – Chorwacja i Rosja, które zagrają ze sobą mecz o awans z pierwszego miejsca. Ponadto Malta podejmie Chorwację, a Słowenia zagra z Cyprem. Zapoznaj się z typami i zapowiedziami wymienionych spotkań.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ – grupa H: Chorwacja – Rosja (13.11 15:00) – zapowiedź i typy

Starcie Chorwacji z Rosją będzie pojedynkiem na szczycie w grupie H. Obie drużyny zajmują czołowe lokaty i będą walczyć o pierwsze miejsce, dające prawo do bezpośredniego awansu na mundial. Chorwacja ma na koncie 20 punktów i traci dwa oczka do Rosji. Musi zatem wygrać w niedzielnym meczu, jeżeli nie chce grać w barażach. Wicemistrzowie świata pokonali ostatnio Maltę i Cypr oraz zremisowali ze Słowacją.

Rosja jest liderem grupy H z 22 punktami na koncie. Nasi sąsiedzi są w bardzo dobrej dyspozycji. Wygrali ostatnie pięć meczów eliminacyjnych, pokonując dwukrotnie Cypr, Słowenię, Słowację i Maltę. Obie drużyny są bardzo bramkostrzelne (w eliminacjach zdobyły średnio ponad 2 gole na spotkanie), a mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Stawiam na to, że będziemy świadkami wymiany ciosów.

Proponowany typ: obie strzelą - kurs 1.98 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa H: Malta - Słowacja (13.11 15:00) - zapowiedź i typy

Malta i Słowacja nie mają już co liczyć nawet na udział w barażach. Gospodarze tego starcia zajmują dopiero piątą lokatę i mają na koncie tylko 5 punktów. Ostatnio przegrali z Rosją, Słowenią i Chorwacją, a do tego zremisowali z Cyprem.

Słowacja radziła sobie nieco lepiej, ale również strata do czołówki jest zbyt duża i nie pozwala myśleć o barażach. Zajmuje trzecie miejsce z 11 punktami na koncie. W kilku ostatnich spotkaniach zremisowała z Chorwacją i Słowacją oraz przegrała z Rosją. W ostatnim bezpośrednim meczu dosyć niespodziewanie padł remis 2:2. Natomiast w trzech poprzednich starciach padało więcej niż 2,5 gola.

Proponowany typ: powyżej 2,5 gola - kurs 2.16 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa H: Słowenia - Cypr (13.11 15:00) - zapowiedź i typy

Słowenia również nie ma co liczyć na baraże. Podobnie jak Słowacja ma na koncie 11 punktów, ale przez gorszy bilans bramkowy plasuje się na czwartej pozycji. Ostatnio pokonała Maltę, przegrała z Rosją i zremisowała ze Słowacją.

Cypr jest najgorszą drużyną w grupie H. Ma na koncie pięć punktów i do tego dysponuje najgorszą ofensywą, ponieważ strzelił tylko trzy gole. Ostatnio reprezentacja ta przegrała z Rosją i Chorwacją, a do tego zremisowała z Maltą. W poprzednim bezpośrednim meczu Cypr triumfował niespodziewanie 1:0. Tym razem jednak faworytem jest Słowenia, a biorąc pod uwagę słabą dyspozycję formacji ofensywnej gości stawiam na to, że gospodarze wygrają do zera.

Proponowany typ: Słowenia wygra do zera - kurs 1.84 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!