Pobierz aplikację betfan na telefon
EL. MŚ 2022: TYPY I ZAPOWIEDŹ 8. KOLEJKI W GRUPIE H

Na trzy kolejki przed końcem eliminacji MŚ 2022 mamy bardzo ciekawą sytuację w grupie H. Rosja czy Chorwacja, kto zapewni sobie bezpośredni bilet do Kataru? 

El. MŚ 2022: Cypr – Malta (11.10, 18:00)

Zanim jednak przejdziemy do rywalizacji o pierwsze i drugie miejsce w grupie H, skupimy się jeszcze na mecz outsiderów, czyli Cypru z Maltą. Na pewno więcej oczekiwaliśmy od drużyny Cypru, która zgromadziła tylko 4 punkty po 7. kolejkach eliminacji. Tyle samo punktów ma Malta i można stwierdzić, że mecz pomiędzy tymi drużynami jest spotkaniem o piąte miejsce w grupie H.

Myślę, jednak, że to Cypryjczycy powinni w tym meczu triumfować. Na własnym boisku potrafili w trakcie eliminacji wygrać ze Słowenią i zremisować ze Słowacją. Widać, że atut własnego boiska daje w tym przypadku dużo gospodarzom.

Proponowany typ: Wygrana Cypru - kurs 1.76 z oferty BETFAN  

Transmisja: Polsat Sport Extra

El. MŚ 2022: Chorwacja - Słowacja (11.10, 20:45)

Jest to mecz, który ostatecznie może zdecydować, kto bezpośrednio awansuje na mundial w Katarze. Słowacja nie ma już zbyt wielkich szans na zajęcie drugiego miejsca. Strata do Rosji i Chorwacji jest wręcz ogromna, bo aż 7 punktów. Gospodarze rywalizują korespondencyjnie z Rosją o pierwsze miejsce w grupie. Obie reprezentacje mają po 16 punktów i trzy mecze do rozegrania (w tym jeden bezpośredni na koniec rozgrywek).

Chorwacja jest wyraźnym faworytem w tym starciu i nie ma czemu się dziwić. Dla gospodarzy może to być decydujący mecz w walce o pierwsze miejsce w grupie, więc podejdą do niego na pewno niesamowicie skoncentrowani. Chorwaci moim zdaniem dysponują także zdecydowanie większym potencjałem piłkarskim. Dokładając do tego atut własnego boiska, Chorwacja powinna poradzić sobie ze Słowacją.

Proponowany typ: Wygrana Chorwacji - kurs 1.46 z oferty BETFAN  

Transmisja: Polsat Sport Premium 1

El. MŚ 2022: Słowenia - Rosja (11.10, 20:45)

Bardzo ciekawe i bardzo ważne spotkanie czeka nas w Słowenii, gdzie gospodarze zagrają z Rosją. Według mnie jest to moment i kolejka, która może zadecydować o tym, która reprezentacja wygra grupę H. Moim zdaniem Słowenia jest w stanie urwać Rosjanom punkty na własnym boisku. Słoweńcy ostatnim mecz u siebie przegrali w październiku 2019 roku! Wygląda to bardzo ciekawie, a Sbornej będzie niesamowicie ciężko o komplet punktów na tak trudnym terenie.

Długo zastanawiałem się, jaki typ zagrać na to spotkanie. Ostatecznie jednak, patrząc na niesamowite wyniki reprezentacji Słowenii na własnym boisku, zdecydowałem się postawić na wygraną gospodarzy. Rosja w ostatnim meczu wygrała 1:0 ze Słowacją, jednak to reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów dominowała w tym spotkaniu, spychając Rosjan do głębokiej defensywy.

Proponowany typ: Wygrana Słowenii - kurs 2.48 z oferty BETFAN  

Transmisja: Polsat Sport Premium 3

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!