Pobierz aplikację betfan na telefon
Ekstraklasa: Radomiak Radom- Wisła Płock typy i zapowiedź

Ekstraklasa w poniedziałek o godzinie 18:00 rozpocznie swoje ostatnie spotkanie (nie licząc przełożonego meczu Legia- Zagłębie) w ramach trzeciej kolejki. 

Ekstraklasa: Radomiak Radom- Wisła Płock 09.08 (18:00)- zapowiedź meczu

Jak to w poniedziałek bywa, kolejkę zamyka mecz bez udziału najsilniejszych drużyn. Do końca nie wiadomo czego się spodziewać po obu tych zespołach. Radomiak, jako beniaminek Ekstraklasy zremisował w Poznaniu nie tracąc bramki, a w drugim meczu pokonał Legię na swoim stadionie. Mecz z Legią zakończył się wynikiem 3:1. Wisła Płock za to z nowym sponsorem i po wzmocnieniu się w trakcie letniego okienka transferowego miała włączyć się do walki o górną połowę tabeli. Po pierwszych dwóch spotkaniach z Legią i Lechią po tej kolejce może być jedynym zespołem bez zdobytego punktu. Mecze na wyjeździe w Warszawie i Gdańsku zakończyły się porażką 1:0.

W XXI wieku oba zespoły zmierzyły się ze sobą tylko 2 razy w sezonie 2012/2013 gdy grały w drugiej lidze. Jako ciekawostka można zaznaczyć, że wtedy Radomiak wygrał oraz padł remis. Teraz są to kompletnie inne drużyny. Wisła Płock wyjeżdża na mecz do Radomia jako swój trzeci mecz z rzędu na wyjeździe w tym sezonie.

Ekstraklasa: Radomiak Radom- Wisła Płock- 09.08 (18:00)- typy, PROMOCJA

Ekstraklasa to bardzo nieprzewidywalna liga. Szczerze mówiąc to trudno wybrać mi jakieś rozsądne typy na to spotkanie. Myślę, że będzie to bardzo wyrównany mecz, dlatego nie zdziwię się jeśli jakaś z połów zakończy się remisem. Wątpię, aby w tym spotkaniu padło dużo bramek. Po pierwszych dwóch meczach średnia bramek  meczach Wisły wynosi 1.0, a w meczach Radomiaka 2.0. Bukmacher BETFAN na to spotkanie przygotował także ofertę specjalną MATCHDAY BOOST. Skierowana jest ona dla każdego kto przewiduję w tym spotkaniu wygraną Radomiaka. Proponowane typy i oferta specjalna znajdują się poniżej.

MATCHDAY BOOST: Wygrana Radomiaka Radom, kurs 2.84-> 4.00! (Max. stawka wynosi 100zł)
Proponowany typ 1×2: Podwójna szansa X-X, kurs 1.64 z oferty BETFAN
Proponowany typ na bramki: poniżej 2,5 bramki, kurs 1.57 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!