Eintracht Frankfurt – Bochum: typy, kursy, zakłady 10.02 | Bundesliga

Wojciech Sikora

10 lutego 2024

Eintracht Frankfurt - Mönchengladbach
W ten weekend Bundesliga rozgrywa już 21. kolejkę tego sezonu, a przed nami dzień pełen piłkarskich emocji. Eintracht Frankfurt, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Bochum. Powoli gospodarze wkraczają do grona ligowej czołówki, co z pewnością cieszy ich kibiców. Przed nimi jednak jeszcze daleka droga, by mieć pewne miejsce w europejskich pucharach. Czy dziś okażą się lepsi od rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Eintracht Frankfurt – Bochum.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Eintracht Frankfurt – Bochum?
  2. Zapowiedź meczu Eintracht Frankfurt – Bochum.
  3. Jakie są kursy na mecz Eintracht Frankfurt – Bochum?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Eintracht Frankfurt – Bochum?

Eintracht Frankfurt – Bochum: Typy bukmacherskie

Bochum nie wszedł w ten sezon najlepiej i musiał od pewnego momentu zacząć walczyć o wyjście ze strefy spadkowej. To im się wreszcie udało i obecnie zajmują 14. miejsce, mając aż 6 punktów przewagi na strefą spadkową. Wciąż podtrzymują swoją dobrą formę, która może okazać się dziś kluczowa. Udadzą się bowiem na wyjazd do drużyny, która potrafi zaskoczyć w każdym pojedynku, nie zawsze jednak pozytywnie.

1.51

BOCHUM STRZELI

betfan

Tak też działo się w czterech z ostatnich pięciu ich spotkań bezpośrednich. Z reguły to właśnie Eintracht był faworytem, a dwukrotnie przegrywał i remisował z Bochum. Goście stali się ostatnio bardzo niewygodną ekipą. Dziś po raz kolejny będą mieli okazję zaskoczyć, dlatego typuję, że strzelą co najmniej jedną bramkę.

Eintracht Frankfurt - Bochum: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Eintracht Frankfurt - 1.76
  • Remis - 3.70
  • Wygrana Bochum - 4.35
  • Powyżej 2.5 gola - 1.80
  • Obie strzelą - 1.81
W tej rywalizacji minimalnym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Eintracht Frankfurt, na których przelicznik wynosi 1.76. Nieco mniejsze szansę eksperci widzą po stronie Bochum gdzie kurs to obecnie 4.35. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.70.

Eintracht Frankfurt - Bochum: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Eintracht Frankfurt a Bochum, w ramach 21. kolejki Bundesligi, odbędzie się 10 lutego o 15:30 na  Deutsche Bank Park we Frankfurcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy