Dzień Gwiezdnych Wojen w BETFAN

Patryk Śliwiński

05 maja 2021

Dzień Gwiezdnych Wojen w BETFAN

Dzień Gwiezdnych Wojen wypada 4 maja. BETFAN z tej okazji przygotował bardzo ciekawą promocję, która szczególnie przypadnie do gustu fanom europejskich pucharów.

Promocja na Dzień Gwiezdnych Wojen

BETFAN z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen przygotował specjalną ofertę. W przypadku obstawienia jakiegokolwiek meczu rewanżowego półfinału europejskich pucharów, zawrzesz tak zwany zakład bez ryzyka. Aby wziąć udział w promocji należy postawić kupon z aplikacji BETFAN, wybrać co najmniej trzy zdarzenia (minimalny kurs 1.20) i zagrać za stawkę 99 złotych lub 299 złotych. Zakład musi zawierać jeden w rewanżowych meczów półfinałowych Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

Zakład bez ryzyka na Dzień Gwiezdnych Wojen

Jeśli jeden mecz zepsuł Ci kupon to nic straconego. BETFAN zwróci stawkę w postaci bonusu do 48 godzin od zakończenia promocji. Aby wypłacić środki z konta bonusowego wymagany jest tylko jednokrotny obrót na kuponie z minimum trzema wydarzeniami i łącznym kursem minimum 3.8. Zakład musi zawierać całą stawkę bonusową. Promocja trwa do 6 maja do godziny 21:00.

Uważam, że jest to warta gry promocja. Więcej o niej możecie przeczytać tutaj. Zapraszam również do zapoznania się z zapowiedziami i typami dotyczącymi półfinałów europejskich pucharów, które są dostępne na naszej stronie.

Półfinały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy możecie obstawić na stronie polskiego legalnego bukmachera BETFAN.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy