Dzień Gwiezdnych Wojen w BETFAN

Dzień Gwiezdnych Wojen wypada 4 maja. BETFAN z tej okazji przygotował bardzo ciekawą promocję, która szczególnie przypadnie do gustu fanom europejskich pucharów.

Promocja na Dzień Gwiezdnych Wojen

BETFAN z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen przygotował specjalną ofertę. W przypadku obstawienia jakiegokolwiek meczu rewanżowego półfinału europejskich pucharów, zawrzesz tak zwany zakład bez ryzyka. Aby wziąć udział w promocji należy postawić kupon z aplikacji BETFAN, wybrać co najmniej trzy zdarzenia (minimalny kurs 1.20) i zagrać za stawkę 99 złotych lub 299 złotych. Zakład musi zawierać jeden w rewanżowych meczów półfinałowych Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

Zakład bez ryzyka na Dzień Gwiezdnych Wojen

Jeśli jeden mecz zepsuł Ci kupon to nic straconego. BETFAN zwróci stawkę w postaci bonusu do 48 godzin od zakończenia promocji. Aby wypłacić środki z konta bonusowego wymagany jest tylko jednokrotny obrót na kuponie z minimum trzema wydarzeniami i łącznym kursem minimum 3.8. Zakład musi zawierać całą stawkę bonusową. Promocja trwa do 6 maja do godziny 21:00.

Uważam, że jest to warta gry promocja. Więcej o niej możecie przeczytać tutaj. Zapraszam również do zapoznania się z zapowiedziami i typami dotyczącymi półfinałów europejskich pucharów, które są dostępne na naszej stronie.

Półfinały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy możecie obstawić na stronie polskiego legalnego bukmachera BETFAN.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.