Pobierz aplikację betfan na telefon
Dzień Gwiezdnych Wojen w BETFAN

Dzień Gwiezdnych Wojen wypada 4 maja. BETFAN z tej okazji przygotował bardzo ciekawą promocję, która szczególnie przypadnie do gustu fanom europejskich pucharów.

Promocja na Dzień Gwiezdnych Wojen

BETFAN z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen przygotował specjalną ofertę. W przypadku obstawienia jakiegokolwiek meczu rewanżowego półfinału europejskich pucharów, zawrzesz tak zwany zakład bez ryzyka. Aby wziąć udział w promocji należy postawić kupon z aplikacji BETFAN, wybrać co najmniej trzy zdarzenia (minimalny kurs 1.20) i zagrać za stawkę 99 złotych lub 299 złotych. Zakład musi zawierać jeden w rewanżowych meczów półfinałowych Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

Zakład bez ryzyka na Dzień Gwiezdnych Wojen

Jeśli jeden mecz zepsuł Ci kupon to nic straconego. BETFAN zwróci stawkę w postaci bonusu do 48 godzin od zakończenia promocji. Aby wypłacić środki z konta bonusowego wymagany jest tylko jednokrotny obrót na kuponie z minimum trzema wydarzeniami i łącznym kursem minimum 3.8. Zakład musi zawierać całą stawkę bonusową. Promocja trwa do 6 maja do godziny 21:00.

Uważam, że jest to warta gry promocja. Więcej o niej możecie przeczytać tutaj. Zapraszam również do zapoznania się z zapowiedziami i typami dotyczącymi półfinałów europejskich pucharów, które są dostępne na naszej stronie.

Półfinały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy możecie obstawić na stronie polskiego legalnego bukmachera BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!