Pobierz aplikację betfan na telefon
Dynamo Kijów – Besiktas: Typy, kursy, zapowiedź 24.08

W meczu IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy w czwartkowy wieczór zmierzy się Dynamo Kijów z Besiktasem. Oczywiście to Turcy mają większe szanse zarówno jak i w tym meczu, jak i całym dwumeczu. Ekipa ukraińska nie jest już taka mocna jak choćby 2 lata temu, więc o Turcy powinni się znaleźć w w fazie grupowej Ligi Konferencji. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Dynamo Kijów – Besiktas.

Dynamo Kijów – Besiktas typy bukmacherskie

 

24 sierpnia o 19:00 w Bukareszcie Dynamo Kijów podejmie Besiktas. Drużyna Dynama Kijów w poprzedniej rundzie okazała się lepsza od Arisu, jednak dopiero po rzutach karnych. Besiktas natomiast w poprzedniej rundzie pewnie wyeliminował Neftici Baku stanem dwumeczu 5:2. Oczywiście w obronie było widać trochę braków, ale siła ofensywna drużyny tureckiej jest na wysokim poziomie co pozwala zdobywać im sporą liczbę bramek. Tym też właśnie tropem pójdę i typuję w meczu Dynamo Kijów - Besiktas powyżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.97 w ofercie bukmachera Betfan.

1.797

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Dynamo Kijów - Besiktas kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na spotkanie Dynamo Kijów - Besiktas. Wskazania na faworyta meczu to nieznacznie drużyna turecka - Besiktas (kurs 2.26). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Dynamo Kijów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.00. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.87, natomiast over 2.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie nieco wyższym, albowiem 1.97.

Dynamo Kijów - Besiktas GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Dynamo Kijów, a Besiktas w ramach 4 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 24 sierpnia o 19:00 na stadionie Superbet Arena - Giulesti w Bukareszcie. Spotkanie nie będzie transmitowane na żywo przez żadną stację telewizyjną.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!