Pobierz aplikację betfan na telefon
Dart Masters: dziś mecze w ramach 1/8, Ratajski – Smith

Masters rozegra dziś osiem meczów, które wyłonią ćwierćfinalistów turnieju. Najlepsza „8” będzie rywalizowała jutro w 1/4, półfinale i finale. W gronie zawodników w 1/8 znalazł się Krzysztof Ratajski, który wczoraj stoczył niewiarygodny bój z Clemensem, bardzo podobny do tego z mistrzostw świata. Obaj mieli problemy ze skończeniem spotkania. Niemiec zmarnował kilka lotek meczowych i pozwolił wrócić do gry Polakowi, który dziś w nagrodę zmierzy się z wicemistrzem świata i rewelacją ostatniego turnieju Michaelem Smithem. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz meczów 1/8: 
13:45 Jose Oliveira de Sousa (POR) – Rob Cross (ENG)
14:40 Gary Anderson (SCO) – Joe Cullen (ENG)
15:30 Michael Smith (ENG) – Krzysztof Ratajski (POL) 
16:20 James Wade (ENG) –Dave Chisnall (ENG) 
20:00 Jonny Clayton (WAL) – Dimitri van den Bergh (BEL) 
20:50 Gerwyn Price (WAL) – Ryan Searle (ENG) 
21: 40 Peter Wright (SCO) – Simon Whitlock (AUS)
22:30 Michael van Gerwen (NED) – Luke Humphries (ENG)

Masters: Michael Smith (ENG) – Krzysztof Ratajski (POL) 

Krzysztof Ratajski w pojedynku z Gabrielem Clemensem prezentował formę z końcówki zeszłego sezonu. Był niedokładny, trochę rozkojarzony i miał problemy z podwójnymi. Tak naprawdę tylko kiepska gra Clemensa w końcówce, pozwoliła Ratajskiemu wywalczyć awans do 1/8. Dziś czeka Polaka dużo trudniejszy pojedynek. Rywalem będzie znakomity Anglik Michael Smith, który imponował formą podczas mistrzostw świata i przegrał dopiero w finale z Peterem Wrightem. Jeśli obaj Panowie zaprezentują się tak, jak myślimy i potwierdzą formę z ostatnich meczów, to niestety Smith powinien dość gładko poradzić sobie z Krzyśkiem. Mecz rozgrywany jest do 10. wygranych legów, więc jest pole do pokazania się z dobrej strony.

Proponowany typ: wygrana Smitha kurs 1.30 w ofercie BETFAN

Masters: Jonny Clayton (WAL) – Dimitri van den Bergh (BEL) 

Obaj Panowie są na bardzo podobnym poziomie. Clayton zawody w Mastersie zaczyna dopiero od 1/8, natomiast van den Bergh miał już wczoraj przetarcie, więc jest już w rytmie meczowy. Belg gładko 6:1 w legach pokonał Iana White’a. Przełamując Anglika w jego każdym legu, którego rozpoczynał. Dimiri pokazał, że w 2022 roku chce być ponownie w topie darterskim. Dziś przed nim ważne starcie z Clayton’em. Walijczyk miał bardziej udane mistrzostwa świata i wygrał ostatni bezpośredni pojedynek pomiędzy nimi. Emocji nie powinno zabraknąć, ale delikatnym faworytem wydaje się Walijczyk.

Proponowany typ: wygrana Claytona kurs 1.50 w ofercie BETFAN

OBSTAWIAJ CAŁY TURNIEJ MASTERS W BETFAN!

Transmisje turnieju Masters będą dostępne na platformie Viaplay, które pokazuje cały turniej rozgrywany w Anglii. Na inaugurację zagrają de Sousa oraz Cross. Początek transmisji około 13:45. Mecz Ratajskiego zaplanowany jest jako trzeci w sesji. Polak rozpocznie walkę o ćwierćfinał około godz. 15:30.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!