Darmstadt – RB Lipsk: typy, kursy, zapowiedź 21.10 | Bundesliga

Wojciech Sikora

20 października 2023

Darmstadt

Kolejne zgrupowanie w tym roku, mamy już za sobą, a w ten weekend wracamy do najlepszych lig europejskich, gdzie Bundesliga rusza z 8. kolejką. Darmstadt, w jednym z sześciu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko RB Lipsk. Byki ponownie będą szukać punktów, by dogonić czołówkę ligi. Na ten moment zajmują dopiero 6. miejsce, co na pewno ich nie zadowala. Jak poradzą sobie dziś na terenie beniaminka? Zapraszam na zapowiedź meczu Darmstadt – RB Lipsk.

Darmstadt – RB Lipsk: Typy bukmacherskie

Po wygranym superpucharze Niemiec, RB Lipsk całkiem nieźle wszedł w nowy sezon, gdzie po pięciu kolejkach mieli cztery zwycięstwa. i jedną porażkę. Później wszystko zaczęło iść coraz gorzej, a do tego w międzyczasie doszła im Liga Mistrzów. W efekcie na cztery ostatnie mecze dwukrotnie dzielili się punktami i dwukrotnie przegrywali. Dziś mają szansę na powrót, na właściwe tory, bowiem zagrają z Darmstadt. Beniaminek miał ciężki początek, a le dwie poprzednie kolejki może uznać za bardzo udane, bowiem obie kończyli z kompletem punktów.

 

 

Dziś będzie gospodarzom znacznie trudniej, by zdobyć punkt, a co dopiero trzy. Lipsk na pewno będzie stroną dominującą, i raczej przełożą to także na kilka goli. Biorąc też pod uwagę, że na wyjazdach radzili sobie ze znacznie trudniejszymi rywalami, myślę, że dziś to oni zgarną pełną pulę. 

1.47

RB LIPSK WYGRA

betfan

Darmstadt - RB Lipsk: Kursy bukmacherskie

RB Lipsk jest w tym zestawieniu typowany, jako spory faworyt i kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.45. W przypadku ewentualnej wygranej gospodarzy, którym eksperci nie dają większych szans, można liczyć na przelicznik w okolicy 6.20. Remis to okazja na mnożnik wynoszący 4.85.

Darmstadt - RB Lipsk: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Darmstadt a RB Lipsk, w ramach 8. kolejki Bundesligi, odbędzie się  21 października o 15:30 na Merck-Stadion am Bollenfalltor w Darmstadt. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy