Darmstadt – Freiburg: Typy, kursy, zakłady 14.04 | Bundesliga

Wojciech Sikora

14 kwietnia 2024

Darmstadt
Odliczanie do zakończenia sezonu 2023/2024 trwa, a w ten weekend będziemy śledzić pojedynki w ramach 29. kolejki. Darmstadt, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie drużynę Freiburga. Dla beniaminka to już najprawdopodobniej ostatnie starcia w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Czy będą w stanie jeszcze zaprezentować się z dobrej strony? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Darmstadt – Freiburg.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Darmstadt – Freiburg?
  2. Zapowiedź meczu Darmstadt – Freiburg.
  3. Jakie są kursy na mecz Darmstadt – Freiburg?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Darmstadt – Freiburg?

Darmstadt – Freiburg: Typy bukmacherskie

28:71 to aktualny bilans Darmstadt, które zapowiadało się na początku sezonu nieco lepiej, aniżeli skończyło. Obecnie zebrali łącznie zaledwie 14 punktów i zajmują oczywiście ostatnie miejsce w tabeli. Do bezpiecznej strefy tracą już trzynaście punktów a przecież zostało już tylko sześć meczów.

1.88

FREIBURG WYGRA

betfan

Gospodarze potrzebują więc serii zwycięstw, a już dziś mogą na dobre pogrzebać sobie szanse na utrzymanie. Odwiedzi ich Freiburg, który w górze tabeli ma jeszcze szanse na top 6. To dla nich znakomita okazja na zdobycie trzech punktów i podjęcie próby walki o czołówkę. Typuję wygraną gości.

Darmstadt - Freiburg: Kursy bukmacherskie

 • Wygrana Darmstadt - 3.70
 • Remis - 3.95
 • Wygrana Freiburg - 1.88
 • Powyżej 2.5 gola - 1.60
 • Obie strzelą - 1.59
W tej rywalizacji znacznym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Freiburga, na których przelicznik wynosi 1.88. Nieco mniejsze szanse eksperci widzą po stronie Darmstadt gdzie kurs to obecnie 3.70. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.95.

Darmstadt - Freiburg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Darmstadt a Freiburg, w ramach 29. kolejki Bundesligi, odbędzie się 14 kwietnia o 15:30 na Merck-Stadion am Bollenfaltor w Darmstadt. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy