Pobierz aplikację betfan na telefon
Darmstadt – Eintracht Frankfurt: typy, kursy, zapowiedź 20.01 | Bundesliga
Każda następna kolejka niemieckiej Bundesligi, przynosi ze sobą spore zaskoczenia. Przed nami 18. odsłona tego sezonu. Darmstadt, w jednym z sześciu pojedynków tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Eintracht Frankfurt.  Przed Darmstadt ciężka runda, w której będą chcieli utrzymać się na kolejny sezon. Obecnie zajmują ostatnie miejsce, czy dziś poprawią swoją sytuację? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Darmstadt – Eintracht Frankfurt.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Darmstadt – Eintracht Frankfurt?
  2. Zapowiedź meczu Darmstadt – Eintracht Frankfurt.
  3. Jakie są kursy na mecz Darmstadt – Eintracht Frankfurt?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Darmstadt – Eintracht Frankfurt?

Darmstadt – Eintracht Frankfurt: Typy bukmacherskie

Niewiele dobrej piłki widzieliśmy po stronie gospodarzy w poprzednim roku, co skończyło się dla nich ostatnim miejsce nam koniec roku 2023. W tym roku również rozegrali już jedną kolejkę, gdzie przegrali aż 0:3. Przed nimi rywal mający znacznie bardziej regularne wyniki, choć wciąż wielokrotnie potrafią niespodziewanie przegrać. 2024 rok zaczęli jednak od zaskakującej wygranej z RB Lipsk.

1.83

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Choć Darmstadt traci w tym sezonie wiele bramek, tak jednak nie spodziewałbym się wysokiego wyniku dzisiaj. Eintracht nie radzi sobie za dobrze w ataku i ten sezon skupia w większości na obronie, co przekłada się na zaledwie 20 straconych goli. Typuję więc poniżej 2.5 gola.

Darmstadt - Eintracht Frankfurt: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Darmstadt - 3.50
  • Remis - 3.40
  • Wygrana Eintracht Frankfurt - 2.04
  • Powyżej 2.5 gola - 1.91
  • Obie strzelą - 1.82
W tej rywalizacji nieznacznym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Eintrachtu Frankfurt, na których przelicznik wynosi 2.04. Trochę mniejsze szansę eksperci widzą po stronie gospodarzy gdzie kurs to obecnie 3.50. w przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.40.

Darmstadt - Eintracht Frankfurt: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Darmstadt a Eintracht Frankfurt, w ramach 18. kolejki Bundesligi, odbędzie się 20 stycznia o 15:30 na Merck-Stadion am Bollenfalltor w Darmstadt.. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!