Czechy – Mołdawia: Typy, kursy, zapowiedź | 20.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

20 listopada 2023

Czechy
Przedostatni dzień eliminacji do EURO 2024 przed nami, więc czekają nas ostateczne rozstrzygnięcia, które wyłonią kolejne zakwalifikowane reprezentacje. Czechy, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzą się na swoim boisku z Mołdawią. Ten mecz jest dal obu drużyn najważniejszym starciem, bowiem zwycięzca zapewni sobie awans do głównej imprezy. Gospodarzom wystarczy jednak też remis. Czy będą w stanie zatrzymać rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Czechy – Mołdawia.

Czechy – Mołdawia: Typy bukmacherskie

Czesi początek eliminacji mieli świetny i spodziewano się, że awans zapewnią sobie znacznie szybciej. Jednak po siedmiu kolejkach mają 12 punktów i choć zajmują drugie miejsce, mogą je stracić na rzecz dzisiejszych rywali. Mołdawia przyjedzie do naszych sąsiadów tracąc do nich dwa punkty. Potrzebują więc zwycięstwa, dlatego zadanie wydaje się niezwykle trudne. Goście nie raz zaskakiwali w tych eliminacjach, chociażby remisem z Czechami na swoim boisku.
W poprzednim meczu bezpośrednim Czesi dominowali cały mecz, jednak ostateczni nie udało im się znaleźć drogi do bramki. Mołdawia świetnie broniła się w tamtym spotkaniu, choć ich wsparciem byli kibice. Dziś zadanie będzie dla nich znacznie trudniejsze, jednak wydaję mi się, że także nie zobaczymy zbyt wielu trafień Typuję poniżej 3.5 gola. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny

1.45

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Czechy - Mołdawia: Kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Czech, na którą obecny kurs wynosi 1.23. Znacznie niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Mołdawii, co przekłada się na przelicznik 12.00. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 5.80.

Czechy - Mołdawia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Czechami a Mołdawią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 20 listopada o 20:45 na stadionie Andruv stadion w Ołomuncu. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport News z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy