Pobierz aplikację betfan na telefon
Czechy – Armenia: Typy, kursy, zakłady 26.03

Czechy we wtorkowym meczu towarzyskim zmierzą się z Armenią. Z pewnością Czesi będą chcieli jak najlepiej przygotować się do Euro 2024, albowiem tam niewątpliwie przy dobrej grze mogą być czarnym koniem. Armenia natomiast to spotkanie mogą traktować jako dobre przygotowanie do kolejnych spotkań. Czy Czesi pewnie ograją Armenię i potwierdzą swoje aspiracje? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Czechy – Armenia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Czechy – Armenia?
  2. Zapowiedź meczu Czechy – Armenia
  3. Jakie są kursy na mecz Czechy – Armenia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Czechy – Armenia?

Czechy – Armenia typy bukmacherskie

1.90

CZECHY WYGRAJĄ

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Czechy niewątpliwie choć walczyli do końca o awans na Euro 2024 to mimo wszystko zasłużyli na grę w głównym turnieju. Tam trafili także do grupy, która wydaje się, że jest w ich zasięgu, dlatego jak dla nie ta reprezentacja może być czarnym koniem. Spotkanie z Armenią pokaże na ile ta reprezentacja jest gotowa do większych wyników, albowiem takie spotkania przed własną publicznością muszą wygrywać pewnie. Gdyby mecz był w Armenii z pewnością Czesi mogliby mieć ciężej, ale tutaj spodziewam się ich pewnego zwycięstwa i typuję ich wygraną z handicapem -1.5 gola po kursie 1.90.

 

Czechy - Armenia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Czechy – 1.31
  • Remis – 5.10
  • Wygrana Armenia – 8.80
  • Powyżej 2.5 goli – 1.68
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.11

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Czechy - Armenia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Czech (kurs 1.31). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – reprezentacja Armenii, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Czechy - Armenia to może liczyć na kurs 5.10. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.68, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 2.11.

Czechy - Armenia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacją Czech, a Armenii w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 26 marca o 20:00 na epet Arena w Pradze. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Czechy - Armenia przeprowadzi telewizja CT Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!