Czarnogóra U21 – Polska U21: Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

19 czerwca 2023

Polska U21
Rozpoczęły się czerwcowe zgrupowania reprezentacyjne. W jednym z meczów towarzyskich młodzieżowa reprezentacja Polski U21 zagra z młodzieżową reprezentacją Czarnogóry na obcym terenie. Celem Polkaów jest jak najlepsze przygotowanie reprezentacji, aby wystąpić w przyszłych Mistrzostwach Europy U21. Czy pokonają zdecydowanie niżej plasowaną drużynę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Czarnogóra U21 – Polska U21.

Czarnogóra U21 – Polska U21: zapowiedź meczu

Przerwa międzynarodowa powraca w tym tygodniu z kolejnym zestawem meczów, w którym Czarnogóra U21 zmierzy się z imponującą drużyną Polski U21 w intrygującym starciu w poniedziałek. Reprezentacja Polski do lat 21 przygotowuje się do rozpoczęcia eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. W ostatnim meczu nasza reprezentacja po golu w ostatniej akcji meczu, zremisowała z Finlandią 1:1. Tym razem nasi reprezentanci udają się do Podgoricy, aby sprawdzić się z reprezentacją Czarnogóry. Po objęciu sterów przez Michała Probierza, widać wyraźną różnicę w stylu oraz sposobie rozgrywania piłki.

Czarnogóra U21 - Polska U21: typy

Polska zebrała doskonały skład pod wodzą Michała Probierza i jest obecnie prawdopodobnie jedną z najbardziej ambitnych drużyn w międzynarodowym futbolu młodzieżowym. Wygrywając swoje mecze z najlepszymi reprezentacjami świata, pokazali, że będą mocnym kandydatem w przyszłej edycji Euro U21. Obstawiam, że Polska wygra ten mecz.

2.53

POLSKA

WYGRA MECZ

betfan

Czarnogóra U21 - Polska U21: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Czarnogórą U21 a Polską U21, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 19 czerwca o 20:15 w Czarnogórze. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy