Pobierz aplikację betfan na telefon
Czarnogóra – Czechy: Typy, kursy, zapowiedź 20.06 | Mecze towarzyskie
Niektóre reprezentacje rozgrywają eliminacje, a inne po prostu mecze towarzyskie. Dziś skupimy się na tej drugiej sekcji, gdzie Czarnogóra w jednym ze spotkań, zagra przeciwko Czechom. Kilka dni temu nasi sąsiedzi ograli Wyspy Owcze, co dało im fotel lidera grupy E. Teraz na koniec zgrupowania rozegrają starcie towarzyskie z Czarnogórą, które będzie znacznie trudniejsze. Czy odniosą kolejną reprezentacyjną wygraną? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Czarnogóra – Czechy.

Czarnogóra – Czechy: zapowiedź meczu

Czarnogóra rozegrała mecz z Węgrami kilka dni temu i zakończył on się bezbramkowym remisem. Mimo to rozegrali bardzo dobre zawody i wykreowali sobie przy tym 14 sytuacji bramkowych. Dziś rozegrają już spotkanie sparingowe, gdzie na przeciw im stanie bardzo wymagający rywal - Czechy. Nasi sąsiedzi mają za sobą zwycięstwo 3:0 z Wyspami Owczymi i po trzech meczach zajmują 1. miejsce w grupie E, gdzie tuż za nimi jest Polska.

Czarnogóra - Czechy: typy

Obie drużyny spotkał się ostatni raz w 2019 roku. Wtedy dwukrotnie rozegrali mecz w ramach eliminacji do Euro 2020 i dwukrotnie lepsze okazały się Czechy wygrywając po 3:0. Obecnie reprezentacja Czarnogóry jest znacznie lepsza i gra znacznie lepszą piłkę niż wtedy. Tym razem spodziewam się bardziej wyrównanego meczu dlatego typuję, że obie ekipy strzelą gola.

2.06

OBIE STRZELĄ

betfan

Czarnogóra - Czechy: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy Czarnogórą a Czechami, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 20 czerwca o 18:00 na Podgorica City Stadium w Podgoricy. Transmisja odbędzie się na Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!