Pobierz aplikację betfan na telefon
Curacao – Kanada: typy na mecz, kursy, zapowiedź | CONCACAF
Przed nami mecz w bardzo wyrównanej grupie C Ligi Narodów strefy CONCACAF. Grupa, w której od początku zarysowały nam się drużyna do awansu i drużyna do spadku okazała się niezwykle wyrównana, gdzie nie ma żadnych remisów, a każdy zdążył już chociaż raz wygrać i raz przegrać. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Curacao – Kanada.

Curacao – Kanada – Zapowiedź meczu

Po czterech latach od ostatniej Ligi Narodów w Ameryce Północnej ten turniej wrócił z dugą edycją. W grupie C ligi A mamy reprezentacje Hondurasu, Kanady i Curacao. Nie ma co ukrywać, że Curacao prawdopodobnie spadnie do Ligi B, a o awans do fazy Play-Offs walczą Kanada i Honduras. Trzeba jednak zauważyć, że wyniki są nieprzewidywalne, bo Honduras wygrał z Kanadą, ale przegrał z Curacao.

Curacao - Kanada – Typy, typowanie

Reprezentacja Curacao niespodziewanie raz z dwóch meczów pokonała Honduras. Jeśli jednak chcą się utrzymać muszą koniecznie wygrać z Kanadą, bo w pierwszym meczu z nimi przegrali aż 4:0, więc remis w tym momencie nic by im nie dał, a to dlatego, że Honduras wygrał niespodziewanie swój pierwszy mecz z Kanadą. Jeśli Kanadyjczycy wygrają to w ostatnim meczu z Hondurasem wystarczy im remis, aby wejść do następnej fazy. Jeśli zremisują, będą musieli wygrać z Hondurasem. Niska porażka z Curacao nie przekreśli szans do wejścia do fazy pucharowej, ale w przypadku porażki możliwy wciąż będzie matematycznie spadek Kanady do Ligi B.

1.43

WYGRANA KANADY

betfan

 

Curacao - Kanada – gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Nocny mecz Ligi Narodów strefy CONCACAF reprezentacji Curacao z reprezentacją Kanady w piłkę nożną, odbędzie się z soboty na niedziele 26 marca o 03:00 na Stadion Ergilio Hato w Willemstad. Transmisja z tego spotkania nie będzie dostępna na żadnej platformie, ani w telewizji w Polsce.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!