Pobierz aplikację betfan na telefon
Cracovia – Ruch Chorzów: Typy, kursy, zapowiedź 03.12

W pierwszym niedzielnym meczu 17 kolejki Ekstraklasy Cracovia podejmie na własnym obiekcie Ruch Chorzów. Obie ekipy słabo spisują się w tym sezonie i muszą się bronić przed spadkiem. Wydaje się, że dla zwycięzcy tego spotkania to idealna okazja, aby zapunktować i odbić się od ligowego dna, ale kto tego dokona? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Cracovia – Ruch Chorzów.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Cracovia – Ruch Chorzów?
  2. Zapowiedź meczu Cracovia – Ruch Chorzów
  3. Jakie są kursy na mecz Cracovia – Ruch Chorzów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Cracovia – Ruch Chorzów?

Cracovia – Ruch Chorzów typy bukmacherskie

1.68

WYGRANA CRACOVII

betfan

Cracovia pomimo wydawało się kilku dobrych transferach oraz wzmocnieniach nie wypada najlepiej w polskiej Ekstraklasie. Oczywiście zdarzają się im także dobry wyniki, jak choćby remis z Rakowem czy wygrana z Zagłębiem, jednak na ten moment plasują się na 15 lokacie i mają 16 punktów na swoim koncie. W jeszcze gorszej pozycji jest Ruch Chorzów, który na swoim koncie ma zaledwie 10 punktów i jeżeli tutaj przegra będzie miał już minimum 7-punkotwą stratę, aby wyjść ze strefy spadkowej. Cracovia moim zdaniem jest lepszym zespołem, a dodatkowo zagra u siebie, dlatego typuję ich wygraną.

 

Cracovia - Ruch Chorzów kursy bukmacherskie

  • Wygrana Cracovi - 1.68
  • Remis - 3.65
  • Wygrana Ruchu Chorzów - 4.95
  • Powyżej 2.5 goli - 1.94
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.95

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Cracovia - Ruch Chorzów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Cracovii (kurs 1.89). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Ruch Chorzów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.95. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Cracovia - Ruch Chorzów to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.94, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.80.

Cracovia - Ruch Chorzów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Cracovią, a Ruchem Chorzów w ramach 17 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 3 grudnia o 12:30 na Stadionie MKS Cracovia w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Cracovia - Ruch Chorzów przeprowadzi Canal+ Sport 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!